Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehet találni olyan netes...

Hol lehet találni olyan netes barátokat, akik fent vannak hajnalban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 00:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen tudtam, amikor egyetemista voltam vagy diákmunkám volt, más volt a ritmus, aztán ezek eltűntek és hamar önálló életet kezdett élni.

Igen, de hamar hozzászoktam ehhez az edzéshez, már annyi nincs, hogy az kelljen hogy egy pillanatra ledőljek miután hazaértem.

Nagyon felpörög, inkább kipattan. Minél jobban megy bele a hajnalba. De másképp állok hozzá. Hogy ezt az adódó energiát kihasználni kéne és nem elnyomni. Hát ha lefeküdnék 12 után, csak szárazon, unottan feküdnék szerintem.

2023. jan. 18. 23:11
 22/25 anonim válasza:

Hát akkor ha elkezdenél dolgozni valamit, ami szellemileg lefáraszt valószínű azért változna ez!


Èrdekes,hogy a fizikailag nem fáradsz ki elèggè az edzèstől! Akkor kelkene még más fizikai elfoglaltságot nézned, ha ilyen energiád van!🤔


Vagy akkor èjszakai munka után kell nèzned!🙂 Miben szeretnèl dolgozni? Mondjuk szerintem hosszútávon nem èrdemes èjszakai munkában dolgozni. Tapasztalat!

Csak ne legyen belőle semmi bajod hogy nem piheni ki jól magát a szervezeted! Ok, hogy Te most ezt nem érzed hogy káros lenne,de biztos hogy az éjszakai alvás szükséges a kiegyensúlyozott èlethez, az egèszsèghez hisdzú távon!

2023. jan. 18. 23:29
 23/25 anonim válasza:

Szia :)

Itt vagyok én,szívesen barátozom Veled (hetero nő vagyok, szóval tényleg csak barátkozás:D)

22/N

2023. jan. 18. 23:30
 24/25 anonim válasza:

Én pont, hogy próbálok leszokni erről, de valamiért az éjszaka jobban megy, melóban is az éjszakást bírtam a legjobban és szerettem is.

De hidd el, tényleg nem pihened ki Magad úgy és nem jó.

Én pont most próbálom visszaszorítani hajnali 2 vagy hajnali 3-ra, de amint látjátok, itt vagyok.

Nem tudsz úgy teljesíteni nappal és nem úgy telik a napod sem.

Sokkal jobb lenne, ha vissza tudnék szokni a legalább 10 órai kelésre és ezt vissza csökkenteni 9-8-ra, és emellett a maximum hajnali 2-ig levés...

Nagyon beállt a bioritmusom, könyvet is ilyenkor írok ahogy csend is van, de jobb, ha az ember tényleg reggel van fent, mivel nem úgy telik a napja, ahogy kellene, gyorsabban elmegy úgy érzed.

25/N

2023. jan. 20. 05:01
 25/25 A kérdező kommentje:
Örülök azért, hogy vannak még ilyen emberek!
2023. jan. 20. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!