Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehet találni olyan netes...

Hol lehet találni olyan netes barátokat, akik fent vannak hajnalban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 00:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én minden nap legalább 4-ig
2023. jan. 17. 13:24
 12/25 anonim válasza:
Munka mellett kicsit nehézkes. :D
2023. jan. 17. 13:27
 13/25 anonim válasza:
Discord: minden kurrens dolognak van még szervere, szóval célszerűen ha kedvelsz valami csatornát, fb oldalt, weboldalt.
2023. jan. 17. 15:11
 14/25 anonim válasza:

#9


"érdeklődést valami iránt a másiktól.." Ezt úgy érted, hogy veled kapcsolatos érdeklődést? Tehát csak az általános témájú beszélgetést szereted?"


Ponthogy nem az általánost😅 úgy értettem hogy ha nem tesz hozzá semmit a beszélgetéshez, nincs téma ami érdekelné és csak unaloműzőnek használja a másikat azt nem kedvelem, de kicsit hülyén fogalmaztam elnézést

2023. jan. 17. 16:09
 15/25 anonim válasza:

Szia!

Jelen. Általában 3-ig 4-ig, délutáni melóból kifolyólag.

23F

2023. jan. 18. 01:28
 16/25 anonim válasza:

Akkor nem korán kelsz, hanem "korán" fekszel?

Mit dolgozol? Vagy tanulsz? Vagy hogy tudsz addig fent lenni?

2023. jan. 18. 18:45
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom mik ezek a kérdések, de igen korán fekszek, van hogy 6-ig is ottmaradok. Így tudok aludni már egy éve. Sajnos munkanélküli vagyok. Ilyenkor olvasok, telefonon babrálok vagy jobb esetben beszélek valakivel. Nagyon sokáig délben keltem pontosan, de mostanában még rosszabbul alszok és ébredek még később hajnalban, és délelőtt már kész vagyok a pihenéssel.
2023. jan. 18. 22:26
 18/25 anonim válasza:

Bocs, csak kiváncsi voltam hogy munka miatt vagy mi okból fekszel olyankor!

Akkor így, nem igazán tudod Magad kipihenni! Ami nem jó az egészsègedre nèzve hosszú távon!

Próbáld napközben jól kifárasztani magad akár valami sportal, vagy próbáltad már!? Vagy kipihentnek èrzed magad mikor èbren vagy?

Iskola időszakban voltam hasonlóan,de èn úgy nem is tudtam kialudni magam.

2023. jan. 18. 22:46
 19/25 A kérdező kommentje:

De, túlságosan pihent vagyok és sok az energiám.

Igen, hetente 4-szer vízilabdázok, egy edzés 2 óra, ilyenkor változatlanul hajnalozás van, az se fáraszt úgy le.

2023. jan. 18. 22:54
 20/25 anonim válasza:

De règebben meg tudtál időben elaludni,mert úgy írtad hogy kb 1 ève!?


Pedig a víz,meg a mozgás azért kiszívja az energiád edzéskor!


Valamièrt felpörög az agyad? Pedig éjszaka tudna pihenni igazán! Ha nem nézel semmit,nem babrálsz semmivel, hanem fekszel úgy sem alszol el egy idő után; csak forgolódsz?

2023. jan. 18. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!