Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni ezen a magányos karácsonyon?

Figyelt kérdés

22 éves, hostess lány vagyok. Úgy alakult, hogy a karácsonyomat itthon töltöm viszonylag magányosan.


Van kedve valakinek beszélgetni, aki hasonlóan magányosan érzi magát? Ha igen, nyugodtan írjatok privátot. :)



2022. dec. 24. 18:08
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Ha 22 éves és ráadásul hostes, na persze, biztos kamu recept
2022. dec. 25. 10:19
 12/31 anonim válasza:

Nekem van, de csak akkor írj, ha vissza is tudsz kérdezni valamit.

1-2-3 levél után nem válaszolok, ha az illető egyáltalán nem érdeklődik irányomba és pusztán önön maga szórakoztatására beszélget, mert unatkozik.

24F

2022. dec. 25. 15:24
 13/31 anonim válasza:
Csak ha küldesz egy képet, ahol félmeztelen vagy, és egy masni van a nyakadon.
2022. dec. 25. 15:26
 14/31 anonim válasza:
Ja, mérlegelned kellett, hogy melyik lehet a legjobb kandúr a jelentkezők közül... Másrészt igen, 1-2 rövid üzenet után nyilván 100-os biztonsággal le tudod szűrni bárkiről, hogy tud-e tartalmasan beszélgetni veled (vagy bárki mással). Na mindegy, ebből (is) az a tanulság, hogy unatkozó emberekkel nem szabad kezdeni, és hogy teljesen értelmetlen dolog normálisnak, érdeklődőnek lenni, mert ezt úgysem értékeli senki.
2022. dec. 25. 17:45
 15/31 A kérdező kommentje:

#17:


Nem mondtam, hogy jó döntést hoztam, csak azt, hogy valamilyen döntést hoznom kellett, mert húsz emberrel egyszerre nem tudok beszélgetni. Bár teljesen mindegy, mert ugyanaz a reakciótok így is. Sértődés, és még én vagyok a szemét, hogy beszélgetni akartam, és sikerült is találnom hozzá partnert, de nincs kapacitásom mindenkire. Ezért is kértem elnézést fentebb.


Egyébként igen, vannak olyan emberek, akikről két üzenet alapján le lehet szűrni, hogy vele nem szeretnék beszélgetni.


Az is érdekes, hogy volt, akinek leesett, hogy nem biztos, hogy kap választ. Aki "normális", ahogy Te fogalmaztál, Ő ezzel számolt is, hogy nem Ő lesz az egyetlen, és előfordulhat, hogy nem rá esik a választás, mert már időközben mással kezdtem el beszélgetni.


A normális és érdeklődő hozzáállás nem a hány éves vagy, hol laksz, van-e barátod hármas. Egy internetes beszélgetésben, főleg, ami nem ismerkedési céllal indul, ezek teljesen lényegtelen információk. Nem is folytattam azokat a beszélgetéseket, amik ilyen irányba indultak el.


A tanulság pedig ebből nem az, amit Te szűrsz le, hanem az, hogy az emberekben mennyi rosszindulat és sértődöttség tud lenni.

Ne aggódj! Jó ötletnek tűnt kiírni ezt a kérdést, de az teljesen biztos, hogy én sem fogok ilyet soha többet csinálni. Nem éri meg az emberekből áradó gonoszság miatt.

2022. dec. 25. 18:05
 16/31 anonim válasza:
#18: Én egy szóval sem kérdeztem rá semmi konkrétumra vagy intimitásra, de igazad van, én is megtanultam, hogy sose álljak szóba unatkozó emberekkel. :) Nem értékeltek ti soha semmit, teljesen felesleges is itt bárkinek is írni, és még feleslegesebb normális határok között érdeklődőnek lenni.
2022. dec. 25. 18:12
 17/31 anonim válasza:

Kedves kérdező! Kérlek ne hazudozz a 17. Válaszodban!

Egyáltalán nem érdekel, hogy nekem nem válaszoltál, én vagyok az a srác aki írta h én is hostkodom és szakmailag is tudtunk volna beszélgetni. Semmi olyat nem kérdeztem h hány éves vagy stb. Mégsem válaszoltál. Szóval nem ez alapján szűrték h ki normalis meg ki nem. Amúgy meg miért ne kérdezhetnénk meg azt hogy jól laksz? Nem is értelek! Eddig az volt a baj h magányosan itthon töltöd a karacsonyt unatkozol most meg már aza. Baj h sokan írnak hat b+ . Kérlek ne egesd tovább a hostesseket!

Egyszerűen bunkó vagy mert nagyon elhitted, hogy majd te szelektálsz meg nem írsz mindenkinek vissza csakhogy ezt a kérdésben nem említetted meg!


Ha valamit csinálsz tudd a következményeit is! Amúgy rengeteg lánnyal beszélek én meg orulok is h nem írtál vissza legalább egy válasszal kevesebbet kell írnom, de szeretném tisztába tenni, hogy ebből az is legyen számodra a tanulság h gondolkodj mielőtt cselekszel és ha unatkozol és szeretnéd h írjanak akkor ne legyen már baj az ha sokan írnak és nem bírsz velük! Gondolkozz, mert ebből meg az életben nagyon sok bajod lehet!


Boldog karacsonyt és boldog új esztendot es sok Hostess munkát kívánok neked , bár az utóbbi irónia, már értem miért nem hívnak téged túl gyakran hostesskedni :))))

2022. dec. 25. 18:19
 18/31 A kérdező kommentje:

Ha abból a frusztráltságból tudnék erőt meríteni, ami bennetek van, akkor a világ legerősebb embere lehetnék.


Javaslom egyébként a szemellenző levétele mellett az értelmezést is. Tudom, hogy rohan a világ, de néha a gyűlölködés helyett állj meg egy kicsit és gondolkozz.


Arra ugrok, ha hazugnak hívnak, főleg akkor, ha nincs is igaza az illetőnek. Fentebb egy szóval sem írtam le, hogy mi alapján döntöttem el, hogy kivel beszélgetek, csupán azt, hogy mi volt az az indok, ami biztosan kizáró ok volt.


Nem, nem említettem a kérdésben, hogy nem mindenki fog választ kapni, mert az értelmesebbeknek ez evidens volt szájbarágás nélkül is.


Neked is minden jót!

2022. dec. 25. 18:28
 19/31 anonim válasza:

Felesleges erőlködnöd, mert HAZUG (!!) vagy!


“Van kedve valakinek beszélgetni, aki hasonlóan magányosan érzi magát? Ha igen, nyugodtan írjatok privátot. :)


Ez kb úgy jön le, hogy minden értelmesebbnek aki normálisan ír rad válaszolsz! De írtuk ketten is h normálisan írtunk mégsem válaszoltál. Most is csak mentegetőzöl!


Unatkoztál, arra jók voltunk hogy írjuk! De ha már megtiszteltelek annyival, hogy rad irtam, miért nem tudtál egy viszontválasszal meg tisztelni?! Itt TE kértél szivességet! Te kertes h írjunk rad! Nem is az a baj, hogy nem válaszoltál , de amúgy nyilván az is, aki normálisan irt rad, hanem az, ahogy ezt a helyzetet kezeled! Becsült meg az embereket és ne csak kérjel, hanem adjál is valamit!!!!!!

2022. dec. 25. 18:34
 20/31 anonim válasza:
Én csak boldog karácsonyt kívántam neked, és megkérdeztem, hogy mivel töltöd az idődet. Sajnálom, ha ez neked annyira fájt a nagy magányodban, és hogy ezek alapján elkönyveltél engem szar embernek, lelked rajta. Egyébként sem szokásom egy-két üzenet után senkitől sem megkérdezni, hogy hol lakik vagy hogy van-e pasija, de remélem, a nagydumás kandúrok sokkal szórakoztatóbbak voltak nálam, és jól érezted magad. Nekem is sikerült jobban szórakoznom, mint ha veled kellett volna beszélgetnem, utálok felesleges köröket lefutni olyanok miatt, akik nem értékelik, ha nagy unalmukban valaki normálisan szól hozzájuk. Csak akkor ne vinnyogjatok, hogy magányosak vagytok, meg hogy miért nincsenek olyan emberek, akikkel normálisan lehet beszélgetni.
2022. dec. 25. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!