Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetni valaki egy fiatal...

Beszélgetni valaki egy fiatal lánnyal? Bővebben lennn

Figyelt kérdés

Elsősorban fiatalabbakkal szeretnék.

A kedvenc állataim a ló meg a láma.

Lovagok, de szeretek futni és kirándulni

Mostanában egyre többet foglalkozom környezetvédelemmel, de szabadidőmben sokat olvasok és írok könyveket.

Az emberek furán néznek rám általában, mert tourette szindrómás vagyok, de nem nagyon érdekel.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha van kedved, írj nyugodtan! :)


2022. nov. 24. 18:53
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia, fiatal lány! Környezetvédelem témában nemrég találkoztam Lelkes Zsuzsanna könyvével, itt egy részlet belőle:

"Ennek a könyvnek az a célja, hogy segítsen megtalálni az utat a boldog élethez, amely nem méregdrága, nem mérgezi meg vagy pusztítja el a Földet helyrehozhatatlanul. Arra invitálja az olvasót, hogy vizsgálja meg a sikerrel és a jó élettel kapcsolatos meggyőződéseit, szokásait és viselkedését. A cél olyan életstratégia kialakítása, amelyben egyszerre kapcsolódunk vágyainkhoz, életélvező énünkhöz, illetve értékeinkhez, morális énünkhöz. Ez teszi ugyanis értelmessé az életünket, és tesz képessé a szerető kapcsolatokra. Amikor egyszerre vagyunk társalkotói és megújítói a világnak, egyszersmind megtapasztaljuk, hogy a világ is táplál és formál bennünket. Ezt az új szintézist nevezem én virágzó életnek."

Dr. Lelkes Orsolya: Fenntartható hedonizmus

49f

2022. nov. 25. 09:24
 12/15 A kérdező kommentje:

#9 pontosan, eléggé könyvfüggő.

#10 nem tudom ki vagy Te, de van egy sejtésem. Azzal, aki válaszként annyit küldi el, hogy "hülye gyökér", elég nehéz beszélgetni.

#11 nem olvastam még, köszi az ötletet!

2022. nov. 25. 16:15
 13/15 anonim válasza:

#9 vagyok


A filmeket is szereted? Pl. az olyanokat, amik könyv alapján készültek?

2022. nov. 25. 23:29
 14/15 anonim válasza:
Szívesen! Ha kérdésed van öko témában, nyugodtan írj (izgalmas és szerteágazó terület!) valszeg tudok hozzá mondani valamit! #11 voltam.
2022. nov. 26. 07:35
 15/15 A kérdező kommentje:
#9 Sok esetben igen, de néha tényleg nagyon rossz film készül. Pl az Éhezők Viadala filmje nekem nagyon bejön, ahogy a Harry Potterek, és tényleg vannak még jól megcsinált filmek, csak sokan rossz emlékek miatt előre leírják őket. Te mit gondolsz róla?
2022. nov. 26. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!