Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetni valaki egy fiatal...

Beszélgetni valaki egy fiatal lánnyal? Bővebben lennn

Figyelt kérdés

Elsősorban fiatalabbakkal szeretnék.

A kedvenc állataim a ló meg a láma.

Lovagok, de szeretek futni és kirándulni

Mostanában egyre többet foglalkozom környezetvédelemmel, de szabadidőmben sokat olvasok és írok könyveket.

Az emberek furán néznek rám általában, mert tourette szindrómás vagyok, de nem nagyon érdekel.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha van kedved, írj nyugodtan! :)


2022. nov. 24. 18:53
1 2
 1/15 anonim válasza:

Én már jóval öregebb vagyok,meg kutyás.

Kis pszichés problémám is van.

2022. nov. 24. 18:56
 2/15 anonim válasza:
26 vagyok irj ha ez nem probléma.
2022. nov. 24. 19:08
 3/15 anonim válasza:

Szia! 18 éves lány vagyok, aki imád írni meg olvasni.


Ha gondolod írj!

2022. nov. 24. 19:09
 4/15 anonim válasza:
A Tourette-szintdrómáról a legtöbben nem tudnak, így furán néznek az emberre emiatt. Neked mik a tüneteid?
2022. nov. 24. 20:49
 5/15 anonim válasza:

Én követek egy YouTuber-t aki szintén Tourette szindrómás. Aranyos lány. Az a neve a YouTube-on, hogy This Trippie Hippie.

Amúgy Evie a neve. Én biztos nem néznélek furcsának ha látnálak élőben, megértem ezt a betegséget.

2022. nov. 24. 21:14
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Eléggé változó, de mostanában ticcel a szemem, meg az ujjaim, hangokat csak régebben adtam ki szerencsére. Igen sajnos, még mindig van olyan osztálytársam, akit feszélyez velem beszélgetni és mindig megakad, ha valamilyen hanggal beleszólok a mondatába, de szerencsésnek tartom magam, mert vannak, akiknek komolyabb tüneteik vannak, például kényszeresen káromkodnak, az nagyon kellemetlen lehet.
2022. nov. 24. 21:58
 7/15 anonim válasza:
Miket szoktál olvasni?
2022. nov. 24. 22:23
 8/15 A kérdező kommentje:
Most az Éhezők Viadala a kedvencem, de ritkán olvasok ilyen jövőben játszódó dolgokat, mert lehangoló, ha az ember belegondol, ez vár ránk, akkor is, ha valószínűtlen. #7 te?
2022. nov. 24. 22:27
 9/15 anonim válasza:

#7 vagyok

Én szeretem a scifiket, ha jövőbeli, akkor is. Meg a fantasykat még, bár olvastam jó jelen kritika könyvet is, szóval inkább könyvfüggő, nem genre.


Mostanában mondjuk nem annyira szórakozásból olvasok, hanem amire épp szükségem van, pl. tankönyv, vagy cikk, ilyesmi. Ezek is tudnak mondjuk jók lenni

2022. nov. 24. 22:33
 10/15 anonim válasza:
Én szerettem volna de aztán réjöttem hogy nem is akar beszélgetni...
2022. nov. 25. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!