Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy újabb barátkozós kérdés....

Egy újabb barátkozós kérdés. Van kedved beszélgetni? (infók lent)

Figyelt kérdés

Pest megyében élek, zene terén R'n'B-t hallgatok. Jelenleg tanulok, ami miatt nem jut idő hobbira, de ezen szeretnék változtatni. Most fogok új helyre menni tanulni, de ne kérdezzétek, hogy mit, mert még én sem döntöttem el. :D Életcélom, hogy jó informatikus legyek a jövőben és ezért igyekszem tenni is, amennyit tudok. Kort és nemet nem írok, szerintem a személyiség fontosabb, mint ezek az adatok. Legyen annyi elég, hogy korai húszas vagyok. Jelenleg nem túl érdekes az életem, ezt tudom, de azért remélem így is lesz majd valaki, aki beszélget velem. :)


Nincsenek nagy elvárásaim, hogy te milyen legyél. Nem érdekel a nemed, a korod, és más alapján se szűrök embereket. Egy dolog lenne, ami számomra fontos: Ne legyél gyűlölködő. Nem szeretem, mikor kipécéznek valakiket, akár a fiatalokat, időseket, melegeket, stb. egyéb embereket és őket csesztetik. Egy ilyen személyiségű embernek nem én vagyok az ideális beszélgetőpartner.


Hagyjatok itt kommentet, vagy írjatok üzenetet, szívesen fogadom. Most megyek aludni, de alvás után válaszolok mindenkinek. :)


Jó éjt!



2022. febr. 24. 01:29
 1/4 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek, barátkozok, úgy tűnik van néhány közös érdeklődési kör :)
2022. febr. 24. 08:56
 2/4 anonim válasza:

"Most fogok új helyre menni tanulni, de ne kérdezzétek, hogy mit, mert még én sem döntöttem el. :D Életcélom, hogy jó informatikus legyek a jövőben és ezért igyekszem tenni is, amennyit tudok. "


Látom, az eszedbe nem jut h infót tanulj 😂

2022. febr. 24. 09:14
 3/4 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek.
2022. febr. 24. 09:39
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 és #3 írok nektek. :)


#2 Köss belém légyszíves.

2022. febr. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!