Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül maradtam az osztályban?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok. 9. - 10. jóban voltam egy osztálytársammal. De ő aztán mások társaságát kereste. Így aztán fokozatosan eltávolodtunk egymástól. Most egymagam maradtam az iskolában. Szünetekben mindig egyedül vagyok.


Előző tanévben próbáltam másokkal is barátkozni, de nem jött össze. Hiába szóltam hozzá a témához, mintha meg sem hallották volna.


Nagyon rossz érzés látni, hogy mindenki elvan valakivel én meg egész nap egyedül ülök.



2022. okt. 17. 16:10
 1/6 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted. Én 10.-es vagyok, ez a 3. évem (voltam 0.-os), nekem viszont nem is nagyon voltak soha ebben az osztályban barátaim. Nem ül mellettem senki, és így szünetben is egyedül vagyok.
2022. okt. 17. 16:40
 2/6 anonim válasza:
Üdv a klubban, velem ugyan ez van óvodás korom óta🥲 majd csak elkezd baratkozni veled valaki más idővel
2022. okt. 17. 16:50
 3/6 anonim válasza:
Verd ki
2022. okt. 17. 17:17
 4/6 anonim válasza:

Részben átérzem, általános felsőben nekem is csak 1 barátom volt az osztályból. Olyan volt mint kisgyereknek az úszógumi. Ha nem sikerül másik osztályból barátkozni senkivel, akkor próbálj meg sulin kívül, vagy online. Legalább lesz kivel beszélgetni suliban, még ha online is és szerintem ha látják hogy írsz valamit a telefonon akkor nem gondolnak arra hogy egy db barátod sincs. De mivel erről nem írtál, lehet elég csak a sulin kívüli barátaiddal foglalkozni akkor.


Nekem első 22 napom volt ilyen, senkit se ismertem, de végül lettek barátaim szerencsére. Nem bírtam volna még ugyanolyan 4 évet.

2022. okt. 17. 17:35
 5/6 anonim válasza:
Suliból nekem se voltak. De neten sikerült és nagyon jó volt, ajánlom neked is.
2022. okt. 17. 17:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Update: azóta egypár dolog változott.

Osztályba találtam egy két embert akikkel elvagyok a szünetbe.

A barátaim iskolán kívül vannak.

2023. jan. 27. 16:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!