Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Székesfehérváriak, van kedvete...

Székesfehérváriak, van kedvetek ismerkedni? 21/F

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és jófej embereket keresek, mert még nem igazán ismerek itt Fehérváron senkit.


Alapvetően kicsit introvertáltabb vagyok, de nem vagyok teljesen befelé forduló, ha jól kijövök valakivel, teljesen meg tudok nyílni. Illetve szeretem a jó programokat, akár az egyszerű sétát is.


2022. szept. 21. 12:19
 1/5 anonim válasza:
De kár, hogy nem pesti vagy, jó lenne egy nagy sétát tenni valakivel ebben a szép őszi időben....
2022. szept. 21. 12:28
 2/5 anonim válasza:
#1 sétálok veled:)
2022. szept. 21. 18:06
 3/5 anonim válasza:

# 1 vok,

egyem azt a jó szívedet :)

2022. szept. 21. 18:14
 4/5 anonim válasza:

Szereted az animéket? Jársz konditerembe? Esetleg gamerkedés megy nálad szabadidődben? Ha mást nem is, lehetne menni veled csajozni (vagy legalább beülni olyan helyre ahol sok 21-24 éves fiatal van és ott lenni csak a placebo hatás kedvéért)? Nem fogsz ejteni mert találsz magadnak valami "menőbb" társaságot? Dolgozol/egyetemista vagy?


Amúgy késő délután vagyok elérhető legkorábban, mert dolgozok és ezt az oldat is alig használom mostanában, szal ne várj azonnali választ.

2022. szept. 21. 23:56
 5/5 anonim válasza:
Én szívesen barátkozok 23 éves vagyok a környéken lakom
2022. okt. 9. 23:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!