Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nárcisztikusok/szociopaták,...

Nárcisztikusok/szociopaták, lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Egy hasonszőrű Budapestről:)

2022. szept. 20. 21:29
 1/9 anonim válasza:
Gondolom férfi vagy...
2022. szept. 20. 21:54
 2/9 anonim válasza:
Írhatsz
2022. szept. 21. 14:15
 3/9 anonim válasza:

Én pszihopata vagyok ha gondolod dumáljunk.



Már ha pszihopatanak számítok ha gyerek korom óta nem igazán érzek semmit .legfeljebb düh meg ilyen egyszeru érzéseket

2022. szept. 21. 14:35
 4/9 anonim válasza:
Néha én is ki akaratok ugrani az ablakon, de van, hogy csak másokat löknék ki ha ez számít. Néha szoktam vicsorogni is random emberekre.
2022. szept. 22. 14:34
 5/9 anonim válasza:
Menjetek el terápiára, sok normális ember életét megkeserítitek.
2022. okt. 22. 15:09
 6/9 anonim válasza:

Nem keresem a konfliktust csak vannak szükségleteim amit biztosítani kell!


Enni inni szaporodni.es magántulajdon szerezni,nekünk is jogunk van biztonságban függetlenül létezni a saját szabályaink szerint.


Ezzek közül sajnos a szaporodási jogot szerezni és megtartani a legnehezebb.

Hatalmat egy nő felett mivel ő is egy szuverén lény és a mai törvények kedveznek a nőknek


Nekem 3 évig sikerült uralkodni es gyereket csinálni de e közben elég sokszor törvényt sertettem .sikerült megúszni de nemsokon múlt.

De nem bántam meg a kihalas nem opció.


Egy független szuverén létformat nem lehet teljesen uralni erre már rajottem mindig van ellenállás .

Sajnos csak ideig óráig lehet úgy irányítani valakit hogy nem akarja.


De mindegy is igazából ha megkapjuk amit akarunk ugyan olyan békés emberek tudunk lenni mint ti .csak a szükségleteket biztosítani kell.

2022. okt. 22. 15:38
 7/9 anonim válasza:
Na ezért nem kellene emberek közé mennetek.
2022. okt. 22. 21:03
 8/9 anonim válasza:
Nem vagyok egyik sem, de én is szívesen beszélgetnék egy ilyen illetővel.
2022. okt. 22. 21:07
 9/9 anonim válasza:

8#Írtam ha gondolod dumáljunk.


7# amúgy mint írtam sosem keresem másokkal a konfliktust csak egy tiszta "életteret" szeretnék megszerezni ahol békében lehetek

2022. okt. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!