Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan lehetne egy bulizós...

Hogyan lehetne egy bulizós társasághoz csatlakozni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nincsenek barátaim, pláne nem társaságaim.

Help



2022. szept. 4. 03:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok
2022. szept. 4. 03:56
 2/12 anonim válasza:

Mindenáron bulizni szeretnél? Valami csendes elfoglaltság nem lenne jó?


Idén érettségiztél? Továbbtanulsz még vagy már a munka világába léptél?


Milyen nemű vagy? Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Kik tudnának még segíteni neked abban, hogy a jövődet HASZON ELVŰ módon építeni tudd?

2022. szept. 4. 05:08
 3/12 anonim válasza:
Tanulj meg gitározni, alapíts zenekart! Csak félig vicc: hobbinak is kiváló, és társaságban, buliban sem lesz hiány.
2022. szept. 4. 08:01
 4/12 anonim válasza:

Ha alapból nem jársz sehova, nem csinálsz semmit, akkor esélytelen, hacsak nem valami ismerős ismerősével mentek el bulizni.

Ha van valami hobbid, annak a segítségével tudsz új emberekkel ismerkedni, és így kerülhetsz bele társaságba akikkel elmentek bulizni.

2022. szept. 4. 10:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Hujuj ez nehéz lesz, de köszönöm a válaszokat.
2022. szept. 4. 10:03
 6/12 anonim válasza:

Megtanulhatnál akár szintetizátoron is játszani! Én imádom azt a hangszert. A gitározást még egyházi körökben is szívesen alkalmazzák!


A hangszerek és hangszerboltok között is válogathatnál kedvedre. Persze anyagiak kérdése is...


A zenekar alapítás ötlete például szerintem nagyon jó alapozó kiinduló pont is lehet.


2-es válaszoló voltam.

2022. szept. 4. 12:02
 7/12 anonim válasza:
merre laksz?
2022. szept. 4. 16:47
 8/12 anonim válasza:

Hogy függ össze a bulizós társaság a hangszer tanulással?

Hol éltek ti,a 40 és években?


Bulizós társaság nem azt jelenti hogy össze ülnek a szobában és az egyik gitározik többiek meg énekelnek mint a jó keresztyények.

Nem.

Bulizós társaság az amikor elmennek diszkóba,seggbe isszák magukat és befüveznek.

Ez a 21.század fijaim!

Hol lenne neki esélye gitározni meg szintetizátoron jatszadozni ott.

Ugyan kérem..

2022. szept. 9. 10:53
 9/12 anonim válasza:

Másik meg hogy kit érdekel manapság hogy tudsz mittomen gitározni meg zongorázni.

Legyen tuc-tuc,pia oszt cső

2022. szept. 9. 10:56
 10/12 anonim válasza:
hozzánk jöhetsz merre vagy?
2022. szept. 9. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!