Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csatlakozni a...

Hogyan lehet csatlakozni a Magyar Ateista Társasághoz?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet valaki tagja a Magyar Ateista Társaságnak?

2022. aug. 30. 23:25
 1/4 Mojjo ***** válasza:
95%
Ajjjajjj. Ateistaként engem megkerül a szekunder szégyen tőlük.
2022. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek 2-essel.


Üdv! Egy szintén ateista.

2022. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért? Mi a baj velük?
2022. aug. 31. 11:24
 4/4 x0 ***** válasza:
Ezt szerintem tőlük kérdezd meg, de én végtelen abszolút ateistaként gyűlölöm őket. Konkrétan a Facebook-oldaluk kapcsán. A FIDESZ-szel nem az a bajuk hogy nyomatják a vallást, hanem hogy FIDESZ. Egyértelműen Gyurcsány és Soros mellett politizálnak. Amikor a Facebook-on az egyik cikkel kapcsolatban valaki azt írta, tetszik neki az a nő, a vezérük, Waldmann Tamás szerint ez a nők tárgyiasítása. Volt egy cikk, hogy egy 50-60 éves muszlimnak egy 8 éves kislány a felesége. Én azt írtam hozzászólásként, hogy van, amikor a megakadályozható hogy a pedofília ártson, erre kirúgott, trollnak hazudott: rágalmazott, nem is látom a Facebook-oldalukat. Ennél a cikknél azt is írtam, hogy jelen esetben nem úgy néz ki, mert nagyon nem illenek össze.
2022. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!