Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Rengeteg szabadidőm van...

Rengeteg szabadidőm van Budapesten, más is van vele így?

Figyelt kérdés

Tehát úgy érzem kiégtem, Budapesten nőttem fel, már mindenhol jártam és mindent kipróbáltam amit szerettem volna. Európa nagy részét szintén, egy város már tényleg olyan mint a másik.

Kreatívnak mondanám magam, viszont már semmi újat nem találok, van ilyen? Ti miket szoktatok csinálni?


2022. aug. 25. 10:43
 1/5 anonim válasza:

Érdekes, én is éltem mindig és a mai napig találok újat, érdekeset, vagy szépet. Olyat, hogy nem is hiszek a szememnek sokszor :)


54 F

2022. aug. 25. 10:47
 2/5 anonim válasza:
Járd azt a várost sokat. Ha jókor vagy jó helyen, belefuthatsz érdekes dolgokba.
2022. aug. 25. 10:49
 3/5 anonim válasza:

Te jó ég!


Nem értem a kérdést! Miért is van rengeteg szabadidőd? (Csak kíváncsiskodok, remélem nem túl félreérthetően fogalmaztam...)


Tart még esetleg a munkahelyi szabadságod? Vagy még egyetemi éveid vannak hátra? Milyen életkorú vagy?

2022. aug. 25. 11:14
 4/5 anonim válasza:

Igazából titkon én is tartok ettől, hogy egyszer a (remélhetőleg) távoli jövőben annyi mindent ki fogok pipálni a Budapesttel kapcsolatos bakancslistámról, hogy előbb-utóbb rá fogok unni a városra, és már nem a lehetőségek és felfedeznivalók tárházaként fogok rágondolni, mint még amikor 3 éve ideköltöztem.

De ez a veszély egyelőre nem fenyeget, talán az életem legtartalmasabb éveit élem most itt, és még mindig rengeteg megvalósítani való ötletem van, sok helyre szeretnék még eljutni az itteni barátaimmal, vagy akár egyedül is. Még akkor is, ha ezek az ötletek nem feltétlenül Budapesthez kapcsolódnak.

Én nagyon sok ötletet szoktam meríteni a welovebudapest.com listáiból, ha esetleg nem ismered, javaslom, hogy kukkants rá 🙂

2022. aug. 25. 11:50
 5/5 A kérdező kommentje:

26F

A rengeteg szabadidő az 1hónap-1hónap munkabeosztásból fakad, ami 7. éve így megy.

Welovebudapestet már rég néztem, köszi.

2022. aug. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!