Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten szokott lenni...

Budapesten szokott lenni ingyen sportolási lehetőség?

Figyelt kérdés

Vidéken volt egy héten több ingyenes 1 órás sport tevékenység pl.: jóga, gymstick, pilates, kick-box...stb. vagy ilyenre nincs lehetőség itt Budapesten?


Köszönöm előre a válaszokat! :)



2022. aug. 22. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy csomó street workout pálya..
2022. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok helyen vannak ingyenes kipróbálási lehetőségek. Mondjuk nem hiszem, hogy minden héten, hacsak nem államilag támogatott program. Abból is biztos akad pár, de nem sok.

De szemeszter kezdetekor pl rengeteg egyetem sportpályáján van egy hétig töménytelen mennyiségű ingyenes sport lehetőség. Egyszer gondoltam kihasználom, és azon a héten 10+ órányi sportra mentem el. Gondolom nem kell kifejtenem, mennyire kivoltam utána :D

Viszont ilyen helyeken maga a sportolás sem drága. Nem ingyenes, de jóval kedvezőbb, mint máshol ugyanaz a sport. Edzőterem is van a legtöbben, és kb filléres a havi használat.

Egyébként pedig igen, kültéri sportpályák. Ha bővíteni akarod az ottani kínálatot, vegyél trx-et. Az is kb filléres, és évekig viheted ki, amikor nincs fagy, vagy eső. Oktatóvideókkal pedig tele az internet. A futás is ingyenes.

2022. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!