Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Most komolyan, maradt még...

Most komolyan, maradt még értelmes ember az interneten?

Figyelt kérdés
Tudom, az értelmes eléggé relatív, és engem is meg lehet vádolni vele, hogy nem vagyok az, amiért neten is próbálkozok kapcsolatokat kialakítani. De bárhol is teszek kísérletet, csak a szex a téma, vagy valamilyen agyatlan felszínesség. Mintha tényleg online élné ki mindenki azt, amit a valóságban nem mer. Olyan jól esne néha valamilyen érdekes beszélgetés, de csak ezekkel találkozom. Elég kiábrándító.
2022. aug. 23. 23:06
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak a netes haverkodással.
2022. aug. 24. 11:36
 22/25 anonim válasza:
#18: Ez sajnos így van. Szerintem egy kezem is sok lenne, ha össze akarnám számolni, hogy eddig hányan tudták gerincesen megmondani nekem, hogy ennyi volt. A legtöbben elsunnyogták az egészet, és még az okát sem tudtam meg, hogy miért ez lett a jutalmam. Én jó pár embert offoltam már, de rendszerint megmondtam nekik, hogy ők hiába akarnak többet, én ilyen és ilyen okok miatt nem akarok, vagy olyan volt, akivel ha "beszélgettünk", mindig én kérdezgettem őt, én hoztam fel témákat, aztán meguntam, és közöltem vele, hogy számomra ez nem működőképes. Éppen ezért sem akarok már senkivel sem beszélgetni, sem itt, sem máshol, nekem ez már túl fárasztó. A 17-es voltam.
2022. aug. 24. 19:21
 23/25 anonim válasza:

Nekem az a problemam hogy a legtobb ember nem is ir vissza, vagy pedig eltunik 1-2 levelvaltas utan. En nem akarok senkivel innen talalkozni, foleg mert kulfoldon elek, ezert mindegy hol lakik az a masik es mivel csak beszelgetni akarok, az is mindegy hogy ferfi vagy no az illeto.

Ha te vagy barki akar itt levelezni akkor az irjon ram.

2022. aug. 25. 03:46
 24/25 anonim válasza:

Maradt

Nekem is pont a leírtak nagy dilemma

2022. aug. 26. 02:44
 25/25 anonim válasza:
Milyen értelmesebb dolgokra gondoltál? Én sok mindenről szeretek beszélgetni,írj ha gondolod. :)
2022. aug. 26. 04:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!