Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Most komolyan, maradt még...

Most komolyan, maradt még értelmes ember az interneten?

Figyelt kérdés
Tudom, az értelmes eléggé relatív, és engem is meg lehet vádolni vele, hogy nem vagyok az, amiért neten is próbálkozok kapcsolatokat kialakítani. De bárhol is teszek kísérletet, csak a szex a téma, vagy valamilyen agyatlan felszínesség. Mintha tényleg online élné ki mindenki azt, amit a valóságban nem mer. Olyan jól esne néha valamilyen érdekes beszélgetés, de csak ezekkel találkozom. Elég kiábrándító.
2022. aug. 23. 23:06
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Maradt. Ha van kedved beszélhetünk.
2022. aug. 24. 06:15
 12/25 anonim válasza:
Én pl már-már teljesen normális vagyok.
2022. aug. 24. 06:51
 13/25 anonim válasza:
Nem tudom, még gondolkodom rajta.
2022. aug. 24. 07:41
 14/25 anonim válasza:
9-es tud valamit
2022. aug. 24. 08:43
 15/25 anonim válasza:
Férfi/nő vagy?
2022. aug. 24. 09:19
 16/25 Camorri válasza:

Sajnos nem tudok válaszolni neki már, letiltották vagy hasonló.

Azért ha mégis valahogy ide találna, akkor írj rám.


Amúgy meg bárkivel szívesen beszélgetek és igyekszem az értelmes oldalamat mutatni.

2022. aug. 24. 09:55
 17/25 anonim válasza:
Volt, akivel hosszasabb és mélyebb eszmecserét tudtam folytatni, aztán ő is eltűnt, vagy miután megbeszéltük, hogy átmegyünk pl. Messengerre, és megadtam a profilomat, akkor lépett le, pedig nincs rajtam/bennem semmi ijesztő.
2022. aug. 24. 09:56
 18/25 Camorri válasza:

#17 9:56

Ez velem is sokszor előfordult már. De ilyenek az emberek. Annyi gerincük sincs hogy lezárjanak egy dolgot. Én eddig egy embertől váltam meg, akinek elmondtam hogy olyan nagy a szakadék a gondolkodásmódjaink között hogy inkább nem szeretnék vele beszélgetni.

Sokan erre nem képesek.

2022. aug. 24. 10:06
 19/25 anonim válasza:
Ez egy vélemény, éés nem kérdés...
2022. aug. 24. 10:25
 20/25 anonim válasza:
És akkor még én menjek pszichiáterhez, meg bennem van a hiba, mert nem tudok barátságokat kötni és normális kapcsolatot kialakítani egy nővel hosszú távon.... vannak problémák az emberek fejében, mindenki többnek hiszi magát mint ami és lenézi a másikat. írtam privátot több embernek is, mit gondoltok hányan írtak vissza? Volt aki feltett egy kérdést hogy nincsenek barátai, ráírtam, visszaírt, majd facen folytattuk a beszélgetést, magasról tojik rám, csak a leveleket olvassa el, pedig kb mint kiderült 10 kmre lakunk egymástól. Szánalom. És bennem van a hiba a gyk-s professzorok szerint... ja persze.
2022. aug. 24. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!