Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudok visszahúzódó lányokk...

Hol tudok visszahúzódó lányokkal ismerkedni élőben Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szabadidőmben szeretnék lánybarátokat szerezni, mivel az utóbbi időben sajnos nagyon keveset vagy sosem hozott össze az élet lányok társaságával, engem valahogy akármerre megyek, elspawnolnak a lányok mellőlem.

21 éves srác vagyok, és 17-20 éves lányokkal szeretnék barátkozni, kizárólag élőben, viszont nem tudom, hogy merre menjek, illetve a hogyan menjek bárkihez is oda. Eddig ha valaki megtetszett például a Margit szigeten, a padon ült és olvasott (nem lenne képem zavarni) vagy zenét hallgatott, de gyakran más lányokkal beszélgetnek egy pokrócon. (Hozzájuk pedig illetlenségnek érzem odacsapódni). Lehet velem van a baj, e téren.


Mit tudtok tanácsolni, hova érdemes elmennem és ha szimpatikus valaki, akkor milyen szöveggel menjek oda, ami nem nyomulós és nem ijesztő?


Köszönöm előre is a tanácsokat!



2022. aug. 23. 18:45
1 2
 11/20 Kroms válasza:

#10

Itt most nem a férfiakról van szó és főleg nem rólam. Amúgy az érveid pont az enyéimet erősítik, mert, míg a túlsúlyos "visszahúzódó" nő tudna magán változtatni, az általad felvázolt "kis farkú" férfi nem nagyon. Arról nem is beszélve, hogy léteznek férfiak, akik kifejezetten a kövérebb nőkre buknak, míg nők közül egy sincs, aki férfiak közül ilyet keresne...

2022. okt. 7. 17:13
 12/20 anonim válasza:

11. Ez is csak kifogás, csak szólok!


10 voltam.

2022. okt. 8. 13:21
 13/20 Kroms válasza:

#12

Így van, semmis kifogás volt a részedről.

2022. okt. 12. 22:11
 14/20 anonim válasza:
13. A durva ebben az, hogy október 8. óta nem lett ide írva semmi sem. De te nem bírod ki és be kell szólni a másiknak. Miért? Ennyire nincs életed? Szerezz egy nőt és akkor lesz! Hajrá! :)
2022. okt. 13. 00:32
 15/20 Kroms válasza:

#14

1. Írtam már olyan témákhoz is, ahova évek óta senki nem írt már és volt, hogy másnap már kaptam is választ/reakciót, úgyhogy ez nem érv.

2. Mi van, ha nekem ez az életem? És amúgy mi közöd hozzá? Ha nem tetszik, el lehet innen menni, hogy egy klasszikust idézzek...

3. Te ugyanúgy ide irkálsz, tehát ennyi erővel neked is ez az életed.

2022. okt. 20. 01:29
 16/20 anonim válasza:

15. Kedves Kroms, nekem az értesítés jön, nem ez az életem.

De látom, neked annyira nincs életed, hogy itt kell beszólogatni másoknak.


Respect, ja nem. :)

2022. okt. 20. 09:40
 17/20 Kroms válasza:

#16

Képzeld, nekem is jön értesítés. Persze tudom, neked szabad válaszolnod, én viszont tűrjek mindent csöndben.

Egyébként meg pont te vagy az, aki beszólogat, csak megpróbálod rám kenni a saját sz4rodat.

2022. okt. 27. 03:10
 18/20 anonim válasza:

17. Te eddig is itt sírtál a "kisfarkú ferdi" nem tud változtatni dolog miatt. Meg lemondtad a visszahúzódó nőket is.

Nem értelek. Ilyen kicsi az önbecsülésed? :/

Egyébként is, sok férfi is tudna fejlődni az ágyban, de nem is akarok. Az incelek is ilyenek. Tudnának fejlődni, változtatni a személyiségükön, de nem akarnak. :))

2022. okt. 27. 07:58
 19/20 Kroms válasza:

#18

Senkit nem szóltam le, csak tényeket közöltem. Arról nem tehetek, ha ezek téged ennyire érzékenyen érintettek.

2022. okt. 29. 18:47
 20/20 anonim válasza:

Kroms, küldesz magadról képet vagy Facebookot? Nem én kezdtem az "acsarkodást" hanem te, de eléggé gyerekes módon. Engem érzékenyen ugyan nem érint, csak nem bírom ha valaki paraszt.. :) :*


Vagy nem mered vállalni az arcodat, mert csak egy fotelharcos vagy?

2022. okt. 29. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!