Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudok visszahúzódó lányokk...

Hol tudok visszahúzódó lányokkal ismerkedni élőben Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szabadidőmben szeretnék lánybarátokat szerezni, mivel az utóbbi időben sajnos nagyon keveset vagy sosem hozott össze az élet lányok társaságával, engem valahogy akármerre megyek, elspawnolnak a lányok mellőlem.

21 éves srác vagyok, és 17-20 éves lányokkal szeretnék barátkozni, kizárólag élőben, viszont nem tudom, hogy merre menjek, illetve a hogyan menjek bárkihez is oda. Eddig ha valaki megtetszett például a Margit szigeten, a padon ült és olvasott (nem lenne képem zavarni) vagy zenét hallgatott, de gyakran más lányokkal beszélgetnek egy pokrócon. (Hozzájuk pedig illetlenségnek érzem odacsapódni). Lehet velem van a baj, e téren.


Mit tudtok tanácsolni, hova érdemes elmennem és ha szimpatikus valaki, akkor milyen szöveggel menjek oda, ami nem nyomulós és nem ijesztő?


Köszönöm előre is a tanácsokat!



2022. aug. 23. 18:45
1 2
 1/20 anonim válasza:
www.visszahuzodolanyok.hu
2022. aug. 23. 19:06
 2/20 anonim válasza:
xD
2022. aug. 23. 19:13
 3/20 anonim válasza:
Visszahuzodokkal? Hat igy random, kozos ismeros nelkul kb sehol. Nem hiaba visszahuzodoak.. meloba, suliba, edzesen pl osszejohet
2022. aug. 23. 19:41
 4/20 anonim válasza:
Inkább online! Discord csoportokban, gamer és anime csoportokban.
2022. aug. 30. 13:25
 5/20 anonim válasza:
Visszahúzódó lányokkal kb. sehol, jó eséllyel frigidek lesznek, meg elhajtanak téged a vérbe, amúgy sem szokásuk kimozdulni a komfortzónájukból, csak nyávognak, hogy nekik milyen rossz, mert senkit sem érdekelnek.
2022. okt. 1. 19:59
 6/20 anonim válasza:
5. Mindig visszahúzódó voltam, mégis több hosszabb kapcsolatom is volt már, tele szexxel. Nekem a napi 2-3x szex is normális és van hogy 6x maszturbálok egy nap. Szóval amit állítasz, az nagyon nem valós. Csak frusztrált vagy, mert vannak szép visszahúzódó lányok is, de neked ég sem jutott. 😘
2022. okt. 2. 11:05
 7/20 Kroms válasza:
A hipergámia kiélése minden nő számára nagyon kifizetődő, éppen ezért nem sok közöttük a visszahúzódó. Ha viszont valaki mégis az, arra számíthatsz, hogy ez nem azért van, mert túl szépnek gondolja magát. Érdemes alapból azt feltételezned, hogy az ilyen vagy erősen túlsúlyos, vagy szingli anyaként tengődik. Az online társkeresők amúgy tele vannak ilyenekkel, úgyhogy sok szerencsét.
2022. okt. 2. 17:09
 8/20 anonim válasza:
#6: Egy fecske nem csinál nyarat, amúgy tapasztalatból beszéltem. Egy-két kivétel alapján nem lehet általánosítani, bár te nőként nyilván több tapasztalattal rendelkezel a nők terén, mint a férfiak...
2022. okt. 2. 17:41
 9/20 anonim válasza:

8. Ugyan már, mese habbal! Ha lenne tapasztalatod, tudnád. A visszahúzó férfiak is sok esetben nagyobb pénisszel rendelkeznek és jobbak az ágyban :D


Erre épül most egy Tik-Tok trend is, egyébként.

2022. okt. 3. 02:14
 10/20 anonim válasza:

7. Hát igen, nehéz úgy hogy minden befásult férfi Brad Pitt, de ha valakin van 5-10 kg, akkor már "juj, nem vékony" elven el is van dobva. Mint esetedben, hisz csak ezt tudtad kiemelni.

De kérdezek valamit.


Amíg a súlyon lehet változtatni, a farokméreten is, szerinted?

Azon is, hogy esetleg egy férfinak kisebb a libidója? :)

2022. okt. 3. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!