Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt pluviophil(eső...

Vannak itt pluviophil(eső imádó) emberek?

Figyelt kérdés

Én is ilyen vagyok, az eső az ami igazán megnyugtat és feltölt lelkileg... Akár hányszor esik én rögtön megyek ki, van hogy lefekszek a földre és csak élvezem ahogy átázom. De legtöbbször csak egy sétára indulok.


Érdekel hogy van e bárki aki hasonló képen van ezzel... Illetve ti mit szoktatok csinálni ha esik?



#eső #vihar #Pluviophil
2022. aug. 18. 14:59
1 2
 11/20 anonim válasza:
8, 24 évesen nem hiszem hogy boomer vagyok. Fogadok te meg fialógép vagy, azért zavar amit írtam
2022. aug. 18. 17:57
 12/20 anonim válasza:

Nem a kor határozza meg hogy valaki boomer-e vagy sem. Mindenesetre a hozzászólásod alapján lehetnél egy 70 éves bácsi is, aki annyira megkeseredett az életben, hogy fáj néznie ahogy mások boldogok, és az egyik botjára támaszkodva szalad a gyerekek után, a másikkal meg veri őket xd

Na ez a boomer.

2022. aug. 18. 18:00
 13/20 anonim válasza:
a boomer az a robbantó
2022. aug. 18. 18:02
 14/20 anonim válasza:
Konzervatív vagyok, és nincs gyerekem xd
2022. aug. 18. 18:53
 15/20 anonim válasza:

Én régen kiskoromban nagyon sokat jatszottam esős időben is. Utána ez abbamaradt. Utána most pár éve már idősebb koromban amikor depis voltam (bár igen tudom, lehet kissé furán hangzik), de imádtam kiállni a szakadó esőben, még olyan is volt, hogy jegesobe kimentme, elmentem sétálni. Utána mostmár megint abbahagytam. Mert nem szeretem amikor sz@rra azok, főleg hogyha le is igzadok, utána olyan budos savanyú szagom lesz. Meg utána lefurodjek, mosás stb.... Nem hiányzik. Meg próbálok jobban odafigyelni magamra, szoval az sem hiányzik, h megbetegedjek.


De szerintem ez valahol megszokás kérdése is, meg h hogxan is szocializalodik az ember....


De azt azet jó tudni h erre is van egy külön szó... xd

2022. aug. 18. 19:02
 16/20 anonim válasza:
Az vagyok, de nincs sok sikerélményem mostanában...
2022. aug. 19. 13:15
 17/20 anonim válasza:
Most nagyon jo kis vihar van :)
2022. aug. 19. 19:56
 18/20 anonim válasza:
Csak nem Debrecenben. :"(
2022. aug. 22. 21:08
 19/20 anonim válasza:
Az messze van innen, de nagyon jo volt :) annyi villam volt h csak na folyamatosan.
2022. aug. 22. 22:09
 20/20 anonim válasza:
Most jöttem haza esőben, és olyan kellemes volt, hogy direkt levettem a kapucnimat. A kabátot csak azért nem, mert a hátizsák miatt komplikált volt :) Szándékosan túraszandálban voltam, így a pocsolyákba is nyugodtan beleléphettem. Egészen felfrissített. <3
2022. aug. 22. 22:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!