Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy barát "lepattanójával"...

Egy barát "lepattanójával" inkorrekt kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Jelen esetben adott egy lány aki párszor lefeküdt a barátommal (fiú barátság, hogy ne értse félre senki), de a barátom végül dobta és pár hétre rá összejött egy másik lánnyal akivel azóta is együtt van.

A lepattanó meg közelkerült hozzám, és én tudnék vele mit kezdeni, meg tetszik is.

Előre nem akarok rohanni, de akár egy kapcsolatot is eltudnék vele képzelni, talán.

Viszont biztos vagyok benne, hogy én is ágyba tudnám vinni, csak amikor erre utaltam a barátomnak nem tetszett neki.

Pedig ez szerepelne a rövidtávú terveim között.


Direkt a barát szót használom rá, mert barátok vagyunk a szó hagyományos értelmében, és nem csak haverság van, ezért sem mindegy.


Barátság így úgy, de a férfi nem képviselőiként mi ilyeneket nem tudunk megbeszélni, úgyis azt mondaná, hogy nem érdekli, akkor is ha érdekli.

Nem tudnám eldönteni, hogy a "nem érdekel" mit jelent nála, de biztosan ezt mondaná ahogy ismerem.



2022. aug. 14. 21:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, megpróbálom majd felhozni személyesen is a témát, hátha sikerül kiderítenem, hogy mennyire érintené érzékenyen valójában.

Egyébként igen, attól félek, hogy ha összejönnék a csajjal akkor is a barátom után "epekedne" azért is írtam, hogy csak talán jönnék vele össze.

2022. aug. 15. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!