Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy barát "lepattanójával"...

Egy barát "lepattanójával" inkorrekt kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Jelen esetben adott egy lány aki párszor lefeküdt a barátommal (fiú barátság, hogy ne értse félre senki), de a barátom végül dobta és pár hétre rá összejött egy másik lánnyal akivel azóta is együtt van.

A lepattanó meg közelkerült hozzám, és én tudnék vele mit kezdeni, meg tetszik is.

Előre nem akarok rohanni, de akár egy kapcsolatot is eltudnék vele képzelni, talán.

Viszont biztos vagyok benne, hogy én is ágyba tudnám vinni, csak amikor erre utaltam a barátomnak nem tetszett neki.

Pedig ez szerepelne a rövidtávú terveim között.


Direkt a barát szót használom rá, mert barátok vagyunk a szó hagyományos értelmében, és nem csak haverság van, ezért sem mindegy.


Barátság így úgy, de a férfi nem képviselőiként mi ilyeneket nem tudunk megbeszélni, úgyis azt mondaná, hogy nem érdekli, akkor is ha érdekli.

Nem tudnám eldönteni, hogy a "nem érdekel" mit jelent nála, de biztosan ezt mondaná ahogy ismerem.



2022. aug. 14. 21:48
1 2
 1/11 eznemlényeges válasza:
Bros before hoes
2022. aug. 14. 21:58
 2/11 anonim válasza:

Semmi köze ahhoz, hogy te (vagy éppenséggel maga a lány) kivel jön össze, ha köztük nincs már semmi.

Csak akkor mellőzd, ha félted a barátságotokat, bár szerintem az ilyen nem jó barát ha cirkuszt csinál ebből.

2022. aug. 14. 21:59
 3/11 anonim válasza:

Nem, egyáltalán nem inkorrekt. Főleg ha nem is volt semmi komoly.

Ha annyira jó barát, tartja magát ahhoz, hogy semmi köze hozzá.

2022. aug. 14. 22:19
 4/11 anonim válasza:

Nálam ez a beltenyészet kategória, mint a barátok közt -ben régen.

Mindenki volt mindenkivel.

2022. aug. 14. 22:40
 5/11 anonim válasza:
Ha betartod az összes ilyen szabályt, soha senkivel nen feküdhetsz le.
2022. aug. 14. 23:03
 6/11 anonim válasza:
Te tudod, mennyire fontos ez a barátság, bár felénk az az elv dívik, hogy barát exével sosem....
2022. aug. 14. 23:48
 7/11 A kérdező kommentje:

Nálunk sem dívik a barát exével, csak ő nem volt az exe mert nem voltak együtt.

Mondjuk akkor nehéz lehet az élet ha a falu bikája a legjobb haverod, és végigmegy mindenkin.

Egyébként én is azt a részét nem értem, hogy van barátnője akkor neki miért nem mindegy, főleg hogy sosem érzett többet ez a lány iránt?

Talán arra tudok gondolni, hogyha hamar tönkre menne az új kapcsolata akkor ő ehhez a lányhoz "nyúlna" vígaszul, és lehet még, vagy valamiért nem érzi olyan stabilnak a mostani párkapcsolatát.

2022. aug. 15. 04:10
 8/11 anonim válasza:
Hát ha látod rajta hogy nem esne jól neki, akkor mérlegelsz hogy vagy a lány vagy a barátod. De amúgy meg nem értem miért ne lehetne megbeszélni ezt, főleg barátok között.
2022. aug. 15. 06:13
 9/11 anonim válasza:
Ezt vele tudnád tényleg meg beszélni...
2022. aug. 15. 09:59
 10/11 anonim válasza:
Szerintem se inkorrekt, nem kötődött hozzá érzelmileg. De egy átbeszélést meg kellene vele ejteni. A pakliban az is benne van, hogy veled is lefekszik, de a lányt jobban fogja majd érdekelni a haverod továbbra is.
2022. aug. 15. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!