Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Pécs környékén találok ilyen...

Pécs környékén találok ilyen személyt?

Figyelt kérdés

Aki szívesen jönne velem néha kirándulni, várost nézni, moziba menni például. 21/F



Lehet fiú lány is, csak Pécs, vagy környéki legyen.



2022. aug. 6. 21:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem
2022. aug. 6. 22:20
 2/13 anonim válasza:

1 válaszadó! Megspórolhattad volna ezt a 3 másodpercet az életedből, ameddig ezt leírtad, ezzel egyáltalán nem vagyunk előrébb, sőt, egy olyan ember, aki nehezebben barátkozik, annak akár sértő is lehet. Gondolkodj, mielőtt cselekedsz.


Kérdező

Sajnos nem Pécsett élek, de még a környéken sem, pedig én szívesen benne lettem volna 1-2 kirándulásba. :/

2022. aug. 6. 22:38
 3/13 anonim válasza:
Szeretem a városnézős dolgokat, csak messze lakom tőled. Meg egyébként velem veszélyes is elmenni bárhová, mert képes vagyok leragadni egy szobor, épület vagy emléktábla előtt, simán el tudok bambulni, és hosszasan megnézni akár kívülről is pl. egy régi épületet.
2022. aug. 6. 22:45
 4/13 anonim válasza:
Tessék feldobtam a nemmel egyből a kérdést
2022. aug. 6. 22:49
 5/13 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt hogy van-e ilyen ember, az hogy messze laksz.. Ezért felesleges volt ezt ide leírnod, ahogy az elsőnek is a nemleges választ
2022. aug. 6. 23:21
 6/13 anonim válasza:
#5: A magam részéről biztatásnak szántam, hogy találhatsz hasonló embereket a környékeden is, de bocs, ha megbántottam az érzékeny lelkecskédet. Így próbáljon az ember legalább biztatást adni, nektek semmi sem jó, teljesen felesleges is bármiféle jóindulatot, normális hozzáállást tanúsítani. A 3-as voltam, többet nem írok ide semmit, felőlem azt csinálsz, amit akarsz.
2022. aug. 6. 23:33
 7/13 anonim válasza:
Na a kérdező el is baszta ezzel a stílussal a kérdést RIP írhatsz ki újat :D
2022. aug. 6. 23:33
 8/13 anonim válasza:
Ezek után nem csodálom, ha magányos vagy...
2022. aug. 6. 23:38
 9/13 anonim válasza:

Hali. Én most fogom kezdeni Pécsen az egyetemet, így a hetem nagyját ott fogom tölteni, de tervben van a második felevtol hogy ott fogok élni full time. Szóval szeptembertől engem érdekelne bármi ami nem durva bebaxás

19 éves srác vagyok egyébként.

2022. aug. 7. 00:55
 10/13 A kérdező kommentje:

Mert szerintetek van értelme a válaszaitoknak? :D Az első egyértelműen egy felesleges troll komment volt például. Annak meg hogy ideírod hogy bocsi, mennék, de a világ túlsó felén lakok, mi értelme de most őszintén? Mint ha azt írtam volna, hogy tudtok nekem német nyelvben segíteni? - Nem.. / - Tudtam, de elfelejtettem..de azért szívesen segítettem volna.. Na ez hasonló szituáció lenne. Idő rablás nekem is, nektek is.


6#Nem tapostal a picike lelkembe, csak felesleges így a komment, ennyi.



7# Nálad érződik hogy lenéző vagy és provokatív is, holott szerintem teljesen igazam volt a leírtakban.

A mosolygós fejet tartsd meg, köszi.

2022. aug. 7. 02:24
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!