Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok. Mennyire szeretitek...

Lányok. Mennyire szeretitek barát extrával kapcsolatot? Érdekel titeket vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 06:02
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Jó az,de csak ha nem foglalt a másik fél.
2022. aug. 4. 09:29
 12/21 anonim válasza:

3-s, nem igazán tudok veled egy érteni.


A legjobb férfi barátom is szerelmes lett belém. Én a barátot láttam benne, nem akartam többet vagy mást tőle, mivel nem volt az esetem. Szerencsére ezt idővel elfogadta (azóta meg is találta a szerelmét). A barátságunk azóta is köszöni szépen, jól van. Nem gondolom, hogy ez rossz, vagy elitélendő dolog lenne, mert megtetszettem neki. Ez nem rontotta el a baratságunkat, sőt inkább erősebbé tette.


Nem is arról van szó, mert ő férfi és a férfiak mindig bele szeretnek a lány barátaikba.


Számomra is van egy ilyen barát, aki tetszik nekem. De ennyi. Nem lesz belőle több, megmarad a vonzalom szintjén. Mivel van párom, akit nagyon szeretek és ez a férfi meg egy másik lányt kedvel. Csak még nem merte megtenni a lépést.


Emiatt én nem fogom magam rosszul érezni, mert megtetszett egy barátom és ezt felismertem. A helyén kell kezelni ezeket a dolgokat.

2022. aug. 4. 13:19
 13/21 anonim válasza:

#12

Hát én nem a barátok közötti viszonzatlan szerelemről írtam, hanem tök másról. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak akik tudnak ellenkező neművel szimplán barátságot fent tartani, vannak akik meg nem (tök mindegy hogy az illető férfi-e vagy nő).

2022. aug. 4. 13:53
 14/21 anonim válasza:
Közel tíz éves barátságom ment tönkre emiatt, mert beleszerettem. Köszi, még egyszer soha többé.
2022. aug. 6. 21:13
 15/21 anonim válasza:

5

"A szeretői viszonyból meg megint ki kell ábrándítsalak, mi a lover szót fordítottuk le és használjuk erre, ami láss csodát teljesen mást jelent eredeti nyelvén (többek között használják "házasokra is illetve párkapcsolatban levőkre, ugyanis kell hozzá az érzelmi vonzódás."


Honnan vetted ezt az orbitális baromsságot???

2022. aug. 6. 21:48
 16/21 anonim válasza:

5

"Csak már megint a jó magyar mentalitás, az elferdített fordítások és fogalmai és tudatlanság kerekedik felül."


TE vagy tudatlan.

2022. aug. 6. 21:50
 17/21 anonim válasza:

Egyébként tök sima ügy és senki ne kamuzzon már magának. A barátoddal dugnál ha fiú vagy és ő is fiú és heterók vagytok? NEM. Ugyanígy a batátnőddel dugnál, ha lány vagy és ő is lány és heterók vagytok? NEM.


Tehát ne aljasítsuk le a nyelvet ilyen hazug kamu módon.


Ha "barátkozol" egy vonzó ellenkező neművel (feltéve, hogy, heterók vagytok), akkor az NEM barátság. Saját magatoknak ne hazudjatok.

2022. aug. 6. 22:01
 18/21 anonim válasza:

Milyen jó volna, ha a jó barátságokból fejlődnének tovább kapcsolatba az emberek.

Akkor nem olyan lenne, mint a knorrleves csomó párkapcsolat.

2022. aug. 7. 00:48
 19/21 anonim válasza:

5

Javaslom ennek a szócikknek az elolvasását (főnévi használat, azon belül 2-es pont, nézd meg az iďézetek melyik korokból vannak):


[link]

2022. aug. 7. 08:46
 20/21 anonim válasza:
Én annak a híve vagyok, hogy azzalj szeretkezz akibe szerelmes vagy.
2022. aug. 15. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!