Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok. Mennyire szeretitek...

Lányok. Mennyire szeretitek barát extrával kapcsolatot? Érdekel titeket vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 06:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Nem
2022. aug. 4. 06:32
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2022. aug. 4. 06:56
 3/21 anonim válasza:

Nem. Hogy miért? Mert a barát azt jelenti, hogy van egy ember akivel szeretitek egymást de nem éreztek szexuális vonzalmat egymás iránt, tehát az igazi barát, olyan mint egy tesó, átvit értelemben.

Na most úgy veszem észre, hogy a férfiak nagy része nem így értelmezi a barátságot (ha nőnemű barátról van szó), hanem inkább úgy értelmezik, hogy van egy csaj akit kedvelek (de nem vagyok belé szerelmes) és meg akarom dugni. Csak hogy ez nem barátság. Ez szeretői viszony. Szóval hagyjuk már ezt a "barátság extrákkal dumát".

2022. aug. 4. 07:33
 4/21 anonim válasza:

Egyénfüggő.

Én ismerek ilyen lányt. Konkrétan velem volt ilyen jellegű kapcsolatba. De aztán nagyon hamar egymásba szerettünk, és most "hagyományos" kapcsolatban vagyunk. :)

2022. aug. 4. 08:22
 5/21 anonim válasza:

Már ne haragudj 3-as hozzászóló, de milyen alapon állapítod meg azt, hogy nem érezhetek szexuális vonzalmat egy barátom iránt? Egy barátom nem nézhet ki jól? Nem lehet imponáló számomra? Miért kell, hogy egy barátság tesós alpokon feküdjön? Azért, mert a gondolkodás módod maradi barátság téren és távolságtartó, ne általánosíts.

Na most úgy veszem észre, hogy a nők nagy része nem így értelmezi a barátságot, hanem inkább úgy, hogy van egy pasi, aki kedvel és úgyis meg akar dugni. Csak hogy ez attól még barátság. Igen, drága, ki kell ábrándítsalak, attól, hogy barátok vagyunk még igenis lehetsz vonzó, ez nem jelenti azt egyből, hogy dugni kell és hogy minden fiú barátod meg akar dugni... Az hogy neked elcseszett barátságaid voltak ellenkező neműekkel nem igaz mindenkire, vagy csak egy emberben csalódtál és onnantól mindenki ilyen vagy csak szimplán bizonytalan vagy ezen a téren? A szeretői viszonyból meg megint ki kell ábrándítsalak, mi a lover szót fordítottuk le és használjuk erre, ami láss csodát teljesen mást jelent eredeti nyelvén (többek között használják házasokra is illetve párkapcsolatban levőkre, ugyanis kell hozzá az érzelmi vonzódás). A barátság extrákkal vagyis a friend-with-benefits meg alkalmazható az egyéjszakásokra is (például, olyan kapcsolatokban alkalmazzák a kifejezést, ahol minden kötöttségek nélkül szexuális vonzalom áll fent, ami igenis lehet barátság mellet). Csak már megint a jó magyar mentalitás, az elferdített fordítások és fogalmai és tudatlanság kerekedik felül.

Szóval igen lehet barátság extrákkal, igen létezik ilyen, igen attól hogy barátok vagyunk még lehet szexuálisan imponáló a lány, nem ez nem olyan mintha a tesódba lennél szerelmes.

Bocsánat a nyers fogalmazásért, de ha te is így akkor én is így

2022. aug. 4. 08:30
 6/21 anonim válasza:
Huszonévesen nekem belefért, volt egy srác, akivel néha "filmeztünk" együtt, de akkor nem mindketten szinglik voltunk.
2022. aug. 4. 08:40
 7/21 anonim válasza:
Nem
2022. aug. 4. 08:44
 8/21 anonim válasza:

#5

Kezdjük ott hogy veled ellentétben nem személyeskedtem. Valamint azt írtam hogy a "férfiak nagy része", nem azt hogy mindegyik. Tudod, akinek nem inge...


"Az hogy neked elcseszett barátságaid voltak ellenkező neműekkel"

Mi van? De jó hogy ennyire ismersz. Nincsenek és nem is voltak "elcseszett" barátságaim manusokkal, ez most nem tudom honann jött (vagy hogy ez mit takar), no de mindegy.


Az hogy valamely férfi barátom netán vonzónak titulál-e azt nem tudom, nem látok bele az emberek fejébe, de nem lepődnék meg, ha igen. Viszont nem próbálkozott be eddig (biztos azért mert olyan "maradiak" vagyunk). De nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy ha valakit megdugok és ebből netán szex kapcsolat lesz, az már nem barátság, ennyi. Ha a szerető kifejezés nem tetszik, akkor jó, azt mondom dugopajti. Na most ez jobb?

2022. aug. 4. 09:18
 9/21 anonim válasza:
Az egyik exemmel vagyok ilyen kapcsolatban, miután szakítottunk már 4+ éve. Már nem érzek iránta romantikus vonzalmat, ellenben a testéhez vonzódom, szerintem semmi rossz nincs ebben addig, ameddig úgy elegítjük ki saját/egymás igényeit, hogy közben nem szúrunk hátba senkit, azaz ha bárkivel is komolyra fordulna valami, visszamegyünk az előző szakaszunkba és barátok maradunk, ahogy eddig beszélgettünk egymással. Nekem ez így kényelmes, nem vagy szexuálisan kiéhezett sem, nem várhatok örökre, nem tudom mikor szeretek bele valakibe. Van valaki mellettem, aki ugyanígy érez velem kapcsolatban, miért ne lehetne? Persze előtte fontos pár szabályt letisztázni
2022. aug. 4. 09:23
 10/21 anonim válasza:

Érdekel. De csak ha fullos a pasi és egy gyökér, hogy ne akarjak hozzá jobban kötődni.

Sose jó őtlet

2022. aug. 4. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!