Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mostanában annyira undorodom...

Mostanában annyira undorodom magamtól hogy az utcára se tudok menni a barátaimmal ritkán találkozom mert feszengek találkozás előtt és mindig lemondásra kerül.Testvérem régebben sokat bántott az alakom miatt.Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Sokszor meghalnék inkább ez miatt .. A barátaim is dühösek már kicsit hogy sose találkozom velük és eltávolodunk. Nem szeretek emberek között lenni mert mindig azt érzem rajtam nevetnek. Volt már valakivel hasonló? És ha igen mivel enyhítette?
2022. aug. 2. 02:16
 1/10 Rosszlovas válasza:

Volt.

Összeszedtem magam és fogytam 40 kilót.

Ha valamivel nem vagy elégedett magadban, akkor hajrá, kezdj bele, és változtass. Rajtad áll, nem máson. Így csak az idődet vesztegeted, ahelyett, hogy tennél is valamit, hogy más, jobb legyen az életed.

2022. aug. 2. 04:16
 2/10 anonim válasza:
Terapia.
2022. aug. 2. 06:41
 3/10 anonim válasza:

Kísértéseket érezhetsz (bűntudat keltéssel próbálkozik a testvéred - és úgy látszik, elérte amit akart.)


Hány évesek vagytok és milyen neműek? A szüleitek hogyan viszonyultak kettőtökhöz egyenként kisebb korotokban?

2022. aug. 2. 06:51
 4/10 anonim válasza:
Én mikor nagyon kövér voltam, és elhatároztam, hogy lefogyok egy lány azt írta nekem, hogy idézem: "Attól, hogy lefogysz, az arcod még ugyanolyan ronda marad" Nem hittem neki, lefogytam, a mai napig folyamatosan edzek, és tényleg igaza lett sajnos... Szóval, nem biztos, hogy megéri változtatni, ráadásul nagyon nehéz.
2022. aug. 2. 07:30
 5/10 anonim válasza:

4

ha mást nem az egészséged miatt mindenképpp megéri változtatni, mellesleg a szépség is relatív, inkább legyél kevésbé vonzó arcú, de kedves, intelligens, jó humorú stb mint az a besavanyodott pics@, aki csak leakart húzni

2022. aug. 2. 08:43
 6/10 anonim válasza:

Ez önbizalomhiány.

De hidd el biztos nem nevetnek rajtad, ez csak a fejedben létezik.

Én az évek során elfogadtam, hogy a genetikám és csontozatom miatt soha nem fogom elérni álmaim alakját, persze ez nem jelenti azt hogy nem figyelek magamra, rendszeresen sétálok, túrázok, ami kikapcsol, megnyugtat és még jól is esik.

Az, hogy a testvéred régebben bántott biztos nagyon rosszul esett, de ha már nem teszi, akkor el kell engedned a múltat. Ezen csak te tudsz változtatni, neked kell erősnek lenni bármennyire is nehéz.

Ha igaz barátaid vannak mondd el a problémádat, hogy megértsék akkor biztos nem fognak rád haragudni.

Próbálj apró lépésekkel előre haladni, pl. hívd át a barátaidat magadhoz beszélgetni, filmet nézni és így nem kell kimenned az utcára, otthoni kényelemben kevésbé feszeng az ember.

2022. aug. 2. 09:21
 7/10 anonim válasza:
Most több helyen olvasom, hogy a sport sok más jó hatása mellett javítja a szociális készségeket is! Kezdj el rendszeresen valami könnyű dolgot, pl. sétálni, biciklizni minden más nap!
2022. aug. 2. 10:38
 8/10 anonim válasza:

Volt és van is ilyen. Most is úgy küzdök ellene, hogy mostmár edzhetek egy műtét után (ami megint csak az egészségem érdekében volt), így most is épp végeztem az edzéssel, kevesebbet eszek, ritkábban is, illetve szedek most sportoláshoz égetőszereket, hátha segítenek. Meg a tény nyugtat, hogy személyisegileg teljesen toppon vagyok, és azt is a saját akaratommal építettem fel oda ahol van

21/F

2022. aug. 2. 20:55
 9/10 Szolovjov válasza:
Nálam is volt ilyen, de már megszoktam a dolgokat. Hízni meg lehetetlen ha túl vékony alkatú az ember. Úgyhogy ez van - nálam.
2022. aug. 3. 22:08
 10/10 anonim válasza:
Csak azért is járj barátok közé, azt meg bízd rájuk, hogy mit gondolnak rólad, ne akard kitalálni helyettük. Te utálod Károlyt, hogy hiányzik egy foga, vagy rossz a tartása? Nem utálod, mert közben tudod, hogy jó a szíve. Téged is szeretnek.
2022. aug. 5. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!