Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Baratokat keresek. Van kedve...

Betty26 kérdése:

Baratokat keresek. Van kedve valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 31 èves Budapesti nő vagyok,baràtokat keresek akikel ki lehet mozdulni. Sajnos nincsenek igy sokat unatkozom ès magànyos vagyok . Ha gondolod írj nyugodtan
2022. júl. 31. 12:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Pontosan így jártam én is... Aki volt hamar kikopott. Szívesen barátkozom veled, ha nincs ellenedre. Viszont az agglomerációban élek, bár be tudok menni szinte bármikor Budapestre, ez időigényes, így nálam az nem játszik, hogy fussunk össze egy óra múlva, vagy hogy aznap lemondod. Előre kell tervezni. Csak azért mondom, mert volt már ebből probléma.
2022. júl. 31. 12:21
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne problèma ha nem laksz itt 🙂
2022. júl. 31. 12:31
 3/13 anonim válasza:
A kimozdulást mire érted: kirándulni sokfelé, vagy sétálni a városban, beszélgetni elég lenne-e, esetleg kerékpározás? (F40, Bp.)
2022. júl. 31. 13:01
 4/13 anonim válasza:

Szia,


Melyik kerület?

2022. júl. 31. 14:45
 5/13 A kérdező kommentje:

Kimozdilàsrs arra gondoltam hogy meginni egy mit tudjam egy pohár sört valahol vagy elmenni kirándulni pl.

Igazából bármibe benne vagyok színház bármi. 15. Kerületben lakom

2022. júl. 31. 14:58
 6/13 anonim válasza:
En is igy jarok nemreg pestre koltoztem es nem ismerek senkit. 25 eves ferfi vagyok, benne vagyok ha szeretnel ismerkedni. :)
2022. júl. 31. 15:18
 7/13 anonim válasza:

Havonta vagyok Pesten 2heteket, álltalaban mindenki dolgozik, sulizik vagy csak fáradt. Így már sokszor kedvem sincs nekik szólni, hogy itthon vagyok.

Viszont nem nagyon vagyok egy helyben ülős tipus, nekem kell a valamilyen program, vagy legalább az üdítő mellett tudjunk is beszélgetni.

26/F

2022. júl. 31. 15:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Én abba is benne lennék ha többen összegyűlnènk és megismernénk egymást,iszogatnak ha valakinek erre is lenne kedve akkor igazából jó lenne. Ha úgy alakulna akár többször is meg lehetne ezt csinálni szerintem.
2022. júl. 31. 15:28
 9/13 anonim válasza:

Nosza, hát csinálj messenger csoportot :D

Én momentán kerékpározok.

Nem nagyon van kedvem ismerkedni. De írogatni még talán, hátha pár hulyeséggel feldobom a napod :D

Viszont én is 15ben lakom :'D

28F

2022. júl. 31. 17:51
 10/13 anonim válasza:
Mivel 5. Kerületi valódi belvárosi elit Úriember vagyok, nálam szóba sem jöhet, hogy 15. kerületiekkel barátkozzak, ugyanis a tapasztalataim alapján megválogatom, hogy mely kerületi egyénekkel kezdeményezek baráti kapcsolatot és a konzekvenciákat levonva a 15. kerületben kifejezetten vidéki benyomást keltenek a lakosok, amely nem vált ki szimpátiát egy ilyen óriási, tősgyökeres, született megalopoliszi Úrból, mint én vagyok.
2022. júl. 31. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!