Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, barátokat keresek. Esetleg valakinek van kedve valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Én 25 éves lány vagyok és nincs túlzottan sok barátom, így elég eseménytelenül telik a nyár eddig, elég rossz látni, hogy rajtam kívül mindenki megy valahova. Szeretek utazni, kirándulni, strandulni, iszogatni, bulizni, moziba járni, fesztiválra menni, stb. Ilyen programokhoz keresek társaságot, elsősorban Békés megyében vagy Budapesten.
2020. jún. 29. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
*strandolni, elírtam
2020. jún. 29. 12:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég fura, hogyha ezeket szereted csinálni és mégsincs barátod. Általában az otthon ülőknek nincs. Menj el egyedül egy fesztiválra és ott szerzel könnyen.

23F

2020. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért keresek, mert nem szeretnék egyedül menni. :)
2020. jún. 29. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem irtad, hogy csak lanyokat keresel-e, de ha nem, akkor fiukent en is hasonlo helyzetben vagyok most, mint te es szivesen mennek ide-oda :) fokent Pest johet szoba. De akar masok is csatlakozhatnak :) f24
2020. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, igazából fiú is, lány is jöhet, nem párkapcsolatot keresek, csak barátkoznék. :)
2020. jún. 29. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Az milyen véletlen már, hogy én Békés megyéből költöztem fel Budapestre :D

Egyébként benne lennék, ha még aktuális :)

2020. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!