Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki lenne a "festőtársam"?

Valaki lenne a "festőtársam"?

Figyelt kérdés
Aki már fest, vagy ezután szeretne elkezdeni festményeket festeni. Lehet teljesen kezdő, mivel én se vagyok profi. Chatelhetnénk a festészetről, technikákról, képek eladásáról, de bármi másról is. Lehet férfi, vagy nő is.( Én középkorú férfi vagyok) Fiatal vagy idősebb, az mindegy. Később találkozhatnánk is, vagy együtt mehetnénk kiállításokra, múzeumokba, esetleg festő táborokba. Lenne esetleg kedve valakinek ismerkednk?

2022. júl. 8. 20:02
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én diplomás festő és grafikus vagyok, jelenleg rajztanárként dolgozom. 30 éves nő vagyok, szívesen barátkoznék. De csak barátság, mert férjnél vagyok. Ha így rendben van, akkor írj.
2022. júl. 8. 21:03
 2/3 anonim válasza:

Érdekelne a dolog ugyan, de már más munkát kényszerültem vállalni. Itt úgy érzem, mindenképpen ki kell tartanom.


Korábban komolyan gondolkoztam a festőművészeti ágazat elvégzésén még 25 évesen. (Okleveles tanuló voltam rajzból, festészetből az általános iskolában.)


Jelenleg középkorú hölgy vagyok. Nem tartom teljesen kizártnak, hogy akár hosszabb távon levelezhetnénk - esetleg privátban.


Ha gondolod, megkereshetsz - aztán meglátjuk, hogyan tovább. (Ígérni sajnos semmit nem tudok...)


Legtöbbször annyira túl sok az érintkezési felületi választék, hogy emiatt szakadnak meg a kapcsolatok. Én pedig eléggé bizalmatlan tudok néha lenni.

2022. júl. 9. 09:35
 3/3 anonim válasza:
Ez is kamu, mint mindegyik kérdés itt, nem ír, nem válaszol... még annyit se, hogy bocs, de nem akarok veled barátkozni.
2022. júl. 13. 09:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!