Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nagyon fura lenne?

Nagyon fura lenne?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre magamon, hogy amikor új embereket ismerek meg és nagyon rendesek / aranyosak a szememben, akkor egyből elkap a vágy, hogy megöleljem őket.


Alapjáraton introvertált vagyok és furának tűnhet tőlem, de az érintés az én szeretet nyelvem.


Próbálom korlátozni magam, de akkor eléggé hűvösnek és szótlannak tűnök.


21/f



2022. jún. 25. 04:12
 1/8 anonim válasza:

Szia,


egyáltalán nem tartom ezt gondnak.

Nekem is volt ilyen érzésem,és akinél úgy láttam,azt meg is öleltem.

Kortól fuggetlenul. És nekem is volt fiatal kolléga,akivel sokat beszélgettem, barátok is voltunk. Ő névnapomon mikor pár szóban felköszöntött,akkor megölelt és jól esett, neki is, nekem is :)


Ezért egyáltalán ne vedd ezt furcsának!


53/f

2022. jún. 25. 04:36
 2/8 anonim válasza:
Csak ölelés lenne, vagy esetleg másra is vágysz?!
2022. jún. 25. 06:48
 3/8 anonim válasza:
Megölelnél?
2022. jún. 25. 06:51
 4/8 anonim válasza:
Én viszont elég furán tartom. Szerintem az ölelés már egy elég intim dolog és amit a párod, és a legközelebbi ismerőseid kapnak max. Random vadidegeneket ölelgezni szerintem eléggé valamilyen szeretethiányra utalhat.
2022. jún. 25. 07:14
 5/8 anonim válasza:
Szerintem sem fura, mert én is ugyanígy vagyok vele. Elég zárkózott vagyok, kevés barátom van, és őket is rendszeresen szoktam ölelni. Az új emberek felé nehezen nyitok, de ha aranyosak, akkor hamar megölelem őket, nincs ebben semmi
2022. jún. 25. 08:30
 6/8 NTBS válasza:
Ez egyénfüggő. Van, akit nem zavar és van, akit nagyon.
2022. jún. 25. 09:08
 7/8 anonim válasza:
A kérdés csak az hogy ők is akarják-e hogy megöleld őket
2022. jún. 25. 13:35
 8/8 anonim válasza:

Én olyan vagyok hogy nagyon hosszú idő amíg én megölelek valakit. Nekem nem is ez a szeretetnyelvem, de egy kézfogást nem érzek ennyire intimnek, ha lehet így nevezni.


Amúgy nem fura, nincs baj vele, de lehet jobb megkérdezni hogy tényleg ne legyen belőle probléma

2022. jún. 25. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!