Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedne,barátkozna velem...

Ismerkedne,barátkozna velem extra nagy idomokkal rendelkező intelligens hölgy?

Figyelt kérdés
Sportos alkatú középkorú férfi vagyok. Kötetlenül ismerkednék rendkívül nagy méretű,kedves hölggyel,elsősorban privátban.

2022. máj. 30. 08:26
 1/6 anonim válasza:

na ez már sokkal jobban megfogalmazott kérdés, mint az eddigiek.

de még mindég nemhiszem hogy bárkinek is fel fogja kelteni az érdeklődését,

ha egyből az igényeidet lebegteted a szemük előtt,


írj magadról, mi a hobbid, mit szeretsz csinálni, a közös program vágya, már sokkal vonzóbb lesz mások számára, és lehet még nagy méretekkel is fog rendelkezni az adott személy :D


mert ez a kiírás, egyenlőre, csak egy nagy méretű, kedves fizetős lány érzetét kelti a "kedves" hölgy szemében :)


Ui.: egyéni észrevétel, kérlek ne haragudj érte, nem kioktatni akartalak és nem trollkodni. F

2022. máj. 30. 09:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.Nem fizetős lányt keresek.Ha valaki ír,természetesen írok magamról bővebben.Nem az igényeimről írtam,csak arról,hogy milyen alkatú nők tetszenek.
2022. máj. 30. 09:39
 3/6 anonim válasza:
Ha valaki ennyi időt szentel a másik ember kioktatására, igazán tudhatná, mi a különbség az egyenlőre és az egyelőre között!
2022. máj. 30. 14:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar az elírás,fontosabb,hogy segítő szándékú a mondanivalója.Bízom benne,hogy ír olyan hölgy,amilyent keresek.
2022. máj. 30. 17:59
 5/6 anonim válasza:

3/3


igen, nem vagyok tökéletes, hibáztam, nem kioktatni szándékoztam, pusztán csak az időmet ütöm itt el. jól esik olvasni, és bugyuta válaszok írásába fordítani gondolataimat.

2022. máj. 30. 18:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Állítólag rengeteg a kövér nő,állítólag velük a legkönnyebb összejönni. Én sajnos nem ezt tapasztalom. Pedig sportos,diplomás férfi vagyok,s nem azért keresek hatalmas méretű partnert,mert más nem jut,hanem mert ők tetszenek.
2022. máj. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!