Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Elfogadna házibarátnak egy...

Elfogadna házibarátnak egy rendkívül túlsúlyos hölgy egy sportos férfit?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék,barátkoznék kötetlenül egy hatalmas méretű kedves hölggyel.

2022. máj. 11. 15:28
 1/8 anonim válasza:
Használja ma még bárki ezt a szót, hogy házibarát? 😂 Lehet, hogy én vagyok túl fiatal (amúgy nem), de felénk szeretőnek hívjàk.
2022. máj. 11. 15:49
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom elavult-e a kifejezés,szinonimája-e a szeretőnek.

Nem kizárólag szexkapcsolatra gondoltam,hanem barátkozásra,segítésre stb.

Tudom az ilyen testalkatú nők kevésbé járnak nyilvános helyekre,ezért írtam ezt a kifejezést.

2022. máj. 11. 15:56
 3/8 anonim válasza:
Hogyha a szimpátia kölcsönös, szerintem igen
2022. máj. 11. 16:27
 4/8 anonim válasza:
Na igen, de ez érdek nélküli "barátkozás", "segítés" lenne?!
2022. máj. 11. 16:46
 5/8 anonim válasza:
Miért járnának kevésbé nyilvános helyekre? Láttál te már túlsúlyos nőt, vagy csak a lexikonban nézegetted?
2022. máj. 11. 17:15
 6/8 anonim válasza:

Rendkívül túlsúlyos hölgy vagyok, és elmegyek bárhova!

Nem vagyok rosszabb másoknál.

2022. máj. 11. 19:40
 7/8 anonim válasza:
Azért írt házibarátot, mert évek óta hetente kiírja ezt a kérdést, és már nem győzi variálni, hogy ne töröljék.
2022. máj. 11. 19:47
 8/8 A kérdező kommentje:

5-ös: nemcsak láttam már,hanem volt is rendkívül túlsúlyos kedvesem.

Nem járok sokat nyilvános helyekre,de nem nagyon látok ott 180-200 kg-os nőket. Sajnos......Biztos vannak olyanok,akik ekkora súllyal nem igazán járnak sehová.

2022. máj. 11. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!