Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozni szeretnék végre....

Barátkozni szeretnék végre. Hátha majd erre? (24L)

Figyelt kérdés

Sziasztok

4 évet voltam egyetemen, tavaly szereztem meg a BSc-met, és ezalatt valahogy teljesen eltűntek mellőlem a társaságaim.

Újakat viszont nem tudtam kialakítani a visszahúzódóságom miatt, pedig a motivációm megvan.


Itt volt már, hogy érdekesebbnek tűnő válaszolókkal elkezdtem chatelni, de mindig eltűnnek. És a valódi kapcsolataimban is ezt tapasztaltam.


Magamról most itt nem írnék sokat. 24 éves lány vagyok Budapesten. Ennyit még le merek írni ide 😅

Mindjárt itt a nyár, de nem tudom mit csináljak.


2022. máj. 25. 11:43
 1/8 anonim válasza:

Szerintem ne itt ismerkedj, majd mindjárt ellep a sok kanos srác akik nem bírnak magukkal. Sokkal jobb az, ha tényleg válasz alapján irsz rá az emberekre, úgy talán jobban van téma / te írsz tehát kisebb az esélye hogy azért beszél veled valaki mert abba reménykedik hogy majd megfektet.

Meg amúgy pro tip, én mikor innen megismerek valakit akkor általában ha úgy látom van téma átmegyünk más platformra, akkor kevésbé tűnnek el.

2022. máj. 25. 11:48
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából egy-egy személyek helyett valami csoportos program érdekelne. Középsuliban sem bírtam ha egy másik ember figyelme csak rám szegeződik és nekem is csak rá kell figyelnem. 😄
2022. máj. 25. 11:51
 3/8 anonim válasza:
Messze vagy
2022. máj. 25. 12:03
 4/8 A kérdező kommentje:

1#

Kaptam eddig 5 privátot, mind az öt teljesen normális. Egyik válaszadó még írta is hogy van párja.

2022. máj. 25. 12:55
 5/8 anonim válasza:
Várd ki a végét azért :D
2022. máj. 25. 13:11
 6/8 anonim válasza:
Írhatsz, ha szeretnél beszélgetni. :)
2022. máj. 25. 16:45
 7/8 anonim válasza:

Szia. Gondolod írj nyugodtan, 29 éves vagyok Veszprém megyei.

Szeretek neten embereket megismerni

2022. máj. 28. 15:18
 8/8 anonim válasza:
35 éves férfi vagyok, én is Budapesten. Kezdjünk ezzel valamit?:))
2022. jún. 1. 00:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!