Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan kedves, vicces...

Van itt olyan kedves, vicces Lány aki szeretne barátkozni egy tini Sráccal?

Figyelt kérdés

Mármint ugye velem. És én tényleg inkább csak barátkozni szeretnék. Mivel szeretem a nőket. Azonban barátkozni jobban szeretek velük. Mert tartósabb. Mint egy párkapcsolatban. A kérdést eleve azért írom ki. Mert akiket előben ismerek lányokat. Velük már sajnos nem vagyok olyan beszélő viszonyban. Még interneten sem. És szeretek a lányokkal beszélgetni. De csak ha normális, nem flegma lányról van szó. Párkapcsolat nekem eddig 2 alkalommal volt. És akkor is csak 2-3 hónapig. És nem volt olyan tartalmas egyik sem. Mivel mind2 lány eléggé érdektelen volt. Igaz csak 13 éves volt az idősebbik lány akivel együtt voltam. Tehát ezzel a korosztályal szerintem még barátkozni sem tudnék. Mert szerintem nem tudnék olyan jól elbeszélgetni velük. Viszont akár még 21-22 éves lánnyal is hajlandó vagyok beszélgetni. A tinibe korba abba még ők is bele tartoznak! De oda meg már talán én vagyok kicsit éretlen. :D

Egyébként nagyon jókat lehet velem dumálni még írásban is. Főleg akkor ha már kezdünk jobban bele csöppeni a beszélgetésbe. Illetve ha nem csak egy szavas válaszokat adnak.



2022. ápr. 16. 14:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
És te hány éves is vagy?
2022. ápr. 16. 14:48
 2/12 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled, ha elkezdesz vesszőket használni, ahelyett hogy mindig új mondatot kezdenél. Bocsi de így nagyon rossz téged olvasni. 😆
2022. ápr. 16. 14:51
 3/12 Hanna S válasza:

#2


Hogy milyen igaz!

2022. ápr. 16. 15:11
 4/12 anonim válasza:
Hány éves vagy, te is szép fiú? :D Gondolom, azért nem írtad le, hogy ne ijeszd el 21-22 éves hölgyeket:D
2022. ápr. 16. 15:21
 5/12 anonim válasza:
korod?
2022. ápr. 16. 16:14
 6/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok, nem kifejezetten az a célom , hogy 21-22 éves lányokkal barátkozzak. Csak azért írtam bele a kérdésbe mert még ez a korosztály is talán olyan szinten van értelmileg ami még nekem is jó lehet, mármint annyival szerintem nem értelmesebbek. De nyilván a 16-19 éves lányok érettségi szintjén állok inkább. #2 Akkor épp sietős dolgom volt, gyorsan kellett kiírnom a kérdést, ezért a vesszőkre annyira nem figyeltem. Mivel ez egyébként sem egy társkeresős kérdés!
2022. ápr. 16. 18:59
 7/12 anonim válasza:
Kérdező, hány éves voltál mikor 13 éves csajod volt? :D Mondd, hogy 16-nál nem voltál több
2022. ápr. 16. 19:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja én is csak 14 voltam, mégis sokkal érettebben gondolkodtam 13-14 évesen, mint akkoriban az a csaj. Mert én már 14 évesen is vágytam egy jó párkapcsolatra, de sajnos a szerencse nem mindenkit talál meg. Ezért is nem akarom azt erőltetni! Viszont egy lány barátra tényleg szükségem lenne.
2022. ápr. 16. 19:55
 9/12 anonim válasza:
19 még tini?
2022. ápr. 16. 20:44
 10/12 anonim válasza:
#9 Végülis a Tini, az az eredeti Teen szobol ered. Ami egyébként tizent jelent. De egyébként is ennyi idősen még mindenki tininek nevezhető. De legtöbben még korai huszon évesen is, főleg az ilyenek mint te, aki csak azért kérdez ilyesmit mert azt hiszed, hogy betöltöd a 18-at azt már hupsz felnőtt is lettél. Holott ilyen gondolkodással maximum pont annyi eszed van mint egy 11 éves kis gyereknek!
2022. ápr. 16. 21:22
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!