Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan kedves, vicces...

Van itt olyan kedves, vicces Lány aki szeretne barátkozni egy tini Sráccal?

Figyelt kérdés

Mármint ugye velem. És én tényleg inkább csak barátkozni szeretnék. Mivel szeretem a nőket. Azonban barátkozni jobban szeretek velük. Mert tartósabb. Mint egy párkapcsolatban. A kérdést eleve azért írom ki. Mert akiket előben ismerek lányokat. Velük már sajnos nem vagyok olyan beszélő viszonyban. Még interneten sem. És szeretek a lányokkal beszélgetni. De csak ha normális, nem flegma lányról van szó. Párkapcsolat nekem eddig 2 alkalommal volt. És akkor is csak 2-3 hónapig. És nem volt olyan tartalmas egyik sem. Mivel mind2 lány eléggé érdektelen volt. Igaz csak 13 éves volt az idősebbik lány akivel együtt voltam. Tehát ezzel a korosztályal szerintem még barátkozni sem tudnék. Mert szerintem nem tudnék olyan jól elbeszélgetni velük. Viszont akár még 21-22 éves lánnyal is hajlandó vagyok beszélgetni. A tinibe korba abba még ők is bele tartoznak! De oda meg már talán én vagyok kicsit éretlen. :D

Egyébként nagyon jókat lehet velem dumálni még írásban is. Főleg akkor ha már kezdünk jobban bele csöppeni a beszélgetésbe. Illetve ha nem csak egy szavas válaszokat adnak.



2022. ápr. 16. 14:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
20:44 Te sajnos még nem vagy egy tini szintjén sem!
2022. ápr. 16. 21:22
 12/12 anonim válasza:
Barátkozásról lehet szó. 17/L
2022. ápr. 19. 17:21
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!