Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fidesz szimpatizáns férfivel...

Fidesz szimpatizáns férfivel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 19:11
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Kisegítő iskolák, valamint félreesőbb kocsmák környékén.
2022. máj. 24. 11:16
 32/39 anonim válasza:
Istenem, ennyire kell a CSOK? :D
2022. máj. 24. 14:19
 33/39 anonim válasza:
#32! Dodjunk fel egy érmét. Fej vagy írás?
2022. máj. 24. 15:09
 34/39 anonim válasza:

#28 hát fura az ízlésed, én a finom magyar borra esküszök ;) a koktélt az elvbarátaidnak felajánlanám, szemmelláthatóan több szükségetek van rá :)


#29 miért zárnál börtönbe? :D mert egy papíron oda húztam az x-et ahova neked nem tetszik? :D hogy tartasz fent egy börtönt amiben 2-3 millió embert akarsz el szállásolni? :D


#30 és látod vidéki faluban milyen jól tájékozott vagy? te miért nem adtad el a szavazatodat krumpliért és miért tudsz internetezni, meg egyáltalán olvasni ha már vidéki vagy? :)


olvasd el újra a mondatot és látni fogod hogy iróniával említettem a csalást, nem történt csalás, az hogy valakin látszik hogy kompetens amig a másik oldal nem tud ilyet mutatni az nehogy már bűn legyen. a verseny adott, állítólag a telexnek nagyobb az elérése mint az egész kormánymédiána, akkor miért a "senki által sem nézett" közmédiában akartok szerepelni? amúgy meg lett volna lehetősége az ellenzéknek egy csomót kampányolni a közmédiában mégsem kívánt élni ezzel a lehetőséggel, ne úgy kiabáljunk egyoldalú tájékoztatást, hogy ők el se mennek!


ha 1 db halott lenne akkor is Orbán lenne a sátán, mondj nekem egy ideális számot, mennyi lenne az elfogadott mennyiségű halott?

biztosított mindenkit persze, hogy lesz munkája, nyilván nehéz idők járnak, mit mondjon? hogy mehettek a híd alá? és szerencsére olyan jól teljesített a gazdaság, hogy nem kellett se a seregnek se a közmunkának felszívnia a munkanélküli tömegeket.

12 éve mi volt az ország? tejjel mézzel folyó kánaán? ezt ne próbáld meg beadni nekem, fényéveket fejlődött az ország!

tán nem Soros mozgatja a szálakat? nem kell pesti srácokat olvasni, hogy megnézd, mondjuk egy Partizánt vagy Telexet soros alapítványok elég rendesen kitömnek pénzel, ez közhasznú adat, letudod független tényellenőrizni.

LMBTQ? hát nem minden sarkon egy szivárványzászló díszeleg? a prájd tán nem 1 napos vonulgatásból már prájd hónappá alakult? én szívesen elviselem hogy vannak büzik de kötelezőnek azért ne tekintsük ha kérhetem. a migráció igenis probléma volt és erre bizonyíték, hogy más országok is ugyanúgy kerítést építettek azóta, ahogyan azt mi elkezdtük, gyilkosságok, erőszak merénylet követte a nyomukat, kell ez nekünk? és hogy mi a Fidesz programja? minden területen épít, árakat csökkent fizetéseket emel, pörgeti a gazdaságot. A külügyünk ilyen jó még sosem volt, a családokat támogatja, és az adódó válságokat kezeli.ennél többet senki se tehet!

2022. máj. 24. 20:12
 35/39 Barnabas333 válasza:
Hogy rákattant mindenki erre a troll kérdésre...😁😁😁
2022. máj. 24. 20:34
 36/39 anonim válasza:
Menj rá valamelyik Mészáros féle dagadt,ronda,viszont rohadt “gazdag “oligarchára😂😂😂😂
2022. máj. 25. 14:38
 37/39 anonim válasza:
A sok gyűlölködő kommentelő!!!!!!!!!
2022. máj. 25. 16:20
 38/39 anonim válasza:
Ömlik belőlük a gonoszság!!!!!!!!!!!!
2022. máj. 25. 16:26
 39/39 anonim válasza:
Ostoba állatok, még szerencse hogy kevés van belőlük, utolsó.
2022. máj. 25. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!