Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fidesz szimpatizáns férfivel...

Fidesz szimpatizáns férfivel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 19:11
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
#20: Jogosan elmebetegeznek titeket. Sz*rrá lopják az országot, de titeket még az sem zavar. Kilakoltatások, romokban heverő egészségügy és oktatás, borzalmas közhangulat. Ennek csakis egy pszichopata vagy egy agyalágyult örvendezik.
2022. máj. 24. 08:55
 22/39 anonim válasza:
nem a fejeteket csóváljátok, hanem a farkatokat
2022. máj. 24. 09:05
 23/39 anonim válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a média 90%-a Fidesz-kézben van, úgy nem nehéz választást nyerni, hogy az eleve debil magyar társadalmat propagandával tömik szinte minden sajtóorgánumból. A külföldi "magyarok" is szinte mind a Fideszre szavaznak, mert csak azt látják, hogy Orbitron szórja kifelé a pénzt, itt meg a pedagógus koldulni kényszerül. Felfordul a gyomrom tőletek. Arról nem is beszélve, hogy Európában itt van a legjobban elterjedve a ruszki dezinformáció és itt van a legtöbb konteóhívő. Valóban láthatóak vagytok a Holdról is. De nem a "győzelmetek", hanem az idiótaságotok és a szolgalelkűségetek.
2022. máj. 24. 09:14
 24/39 anonim válasza:
#21 #22 #23 pontosan alátámasztjátok amit mondtam :) csak szólok 2010 előtt 99% is bal-lib média volt mégis 2/3 lett a vége, aki akar tud tájékozódni bárhonnan bármilyen formában, ha nem csak azokat a kiemelt cikkeket olvasod el ahol a CNN-en ekéz minket valaki mert vannak önálló gondolataink, akkor látnád hogy rengeteg országban pozitív példaként beszélnek a magyarokról és a politikánkról :) Az az igazság hogy rengeteg ex-libsi barátom is osztozik a véleményemben, hogy sokkal nagyobb a jólét és szabadság most, mint a baloldali kormányok alatt. én csupán a haza szeretetem okán vagyok Fideszes, és mindig büszkeséggel tölt el, ahányszor látom, hogy épül szépül az ország, és amikor látom hogy a barátaim egyre jobban élnek és boldogabbak. Lehet egy hamis valóságban élni, de ha kilépsz a házból más tapasztalat fogad :) és hát tudjátok a HATALOM A NÉPÉÉÉ ♪♫
2022. máj. 24. 09:40
 25/39 anonim válasza:
#24: Ja, pozitívan beszél Magyarországról az a három súlytalan szélsőjobbos... :D Az ám a referencia, ez igen, bátyja! Ti aztán nem sz*rral gurítotok! 💪 Csak kár, hogy a civilizáltabb országok már szóba sem állnak veletek, az ne zavarjon... Nem tudom, mi kellene nektek ahhoz, hogy észhez térjetek, de szerintem menthetetlenek vagytok. Egyébként hol volt itt "ballib" médiatúlsúly? Én úgy emlékszem, minden oldal politikusai egyenlő időt kaptak a TV-ben, volt Orbán-Gyurcsány vita abban a fene nagy "ballib diktatúrában". :D Sőt, olyannyira a ballib uralt mindent, hogy Orbán még Majka oldalán is jópofiskodhatott a kölykökkel. :D Ma már hol látsz ilyet? Jaj, bocsánat, egyszer öt évben egy ellenzéki kap pár percet a koszmédiában...
2022. máj. 24. 09:50
 26/39 anonim válasza:

"rengeteg" ország sötét pincéiben akad néhány tucat elhízott incel, akik szűk nejloningben állig begombolva gubbasztanak és izzadva olvasnak egymásnak meséket egy ázsiai szvasztika zászló előtt büszkén, fényes szemmel a fingszagban


nincsenek barátaid. Rengeteg sincs. Rengeteg ország sincs. Önálló gondolataid sincsenek, arra hajolsz, amerre a bélszél fúj.

Kapcsold fel a lámpát.


ha te egy csapatban érzed magad a 2-3 millió analfabéta krumpliszavazóval, akkor asszimilálódj kicsit ügyesebben

2022. máj. 24. 10:01
 27/39 anonim válasza:

#25 #26 :) szórakoztatóak az írásaitok, de valahol mélyen nagyon sajnálom, hogy ennyi gyűlölet szorult belétek, de komolyan olvassátok csak vissza az írásaitokat az után, hogy vettetek pár mélyebb levegőt, sajnos csak gúnyolódtok, és a balos média által megtestesített tévképzeteket puffogtatjátok, hogy én is kicsit a személyeskedő színvonalatokra ereszkedjek, ha néha kinéztek a körúton kívülre, meglátjátok hogy a valóság nem az, ami a 444 postjaiban látszik, közelről sem, bármikor amikor lemegyek a "nyomorult, analfabéták által lakott krumpliért megvesztegethető vidékre" azt látom, hogy már egy bécsi faluval vetekednek a kis falvaink, ti sem hihetitek el őszintén, hogy ha valóban ekkora lenne az elégedetlenség mint amennyi gyűlölet fortyog bennetek, akkor 4. alkalommal lenne 2/3-a a fidesznek, ráadásul egyre erősödő mértékben? értem én hogy Orbán csal, hogy kompetens miniszterelnök látszatát keltve megkedvelteti magát az emberek túlnyomó többségével, de ez a csalási lehetőség mindenki előtt nyitva áll :)


ami a vitát illeti, volt egy amerikai öngyarmatosításként majmolt elnöki vita sokáig persze, de ha feltűnt az elmúlt időkben Orbánnak mindig fontosabb tenni valója volt, egymás után kezeli a kríziseket, aminek a töredékébe a baloldal már régen bele fulladt. Nem akarom azt mondani, hogy a jobb oldal jobb, a bal oldal meg nem. ez óvoda színvonal, de a történelmi tények azt mutatják, hogy akinek nincs víziója, az nem tud eredményeket elérni, hidd el én lennék a legboldogabb, ha egy konstruktív ellenzék állna össze. De komolyan gondolkozzatok el, mit tudott volna adni az ellenzék, ha nyernek? még a Miniszterelnök jelöltötök is azt mondta, hogy semmit, minden más csak porhintés.


Ami meg, hogy példa vagyunk a világban, ne higyjétek el, de azért a tény tény marad, még ha nem is vagytok nyitottak arra hogy megnézzetek egy két nem kihangosított külföldi hírt, a cselekedetek is azt mutatják, hogy krízis kezelésben nagyon sokan nagyon sokat átvettek tőlünk :)

2022. máj. 24. 10:19
 28/39 anonim válasza:
Már reggelire 2x 0.75mg Xanax + 2x vodka, rázva, nem keverve?
2022. máj. 24. 10:24
 29/39 anonim válasza:
Nemsokára börtönben lesz az összes fidesz szimpatizáns. Ott majd ismerkedhetnek egymással a hazaáruló blokkban.
2022. máj. 24. 10:27
 30/39 anonim válasza:

#27: Ember! Vidéki faluban élek! A falu végén minden második ház romos, a telek gazos, a település elöregedő! Van egy-egy látszatberuházás, a faluközpontban átadnak egy új utat 20 misiért, de ennyi. :D A többi utca olyan rémes már, hogy kiszúrja a bicikli kerekét a szétfoszlott úttest! Munkalehetőség nulla, a legközelebbi kisvárosban is csak a gyárba mehetsz rohadni, ha nincs hátszeled. Gyere le a prostisrácokról, nem egészséges.


"értem én hogy Orbán csal, hogy kompetens miniszterelnök látszatát keltve megkedvelteti magát az emberek túlnyomó többségével, de ez a csalási lehetőség mindenki előtt nyitva áll :)"


Ja, pont ez a baj, hogy ilyen a mentalitásod! Nekem nem csalásra meg ügyeskedésre van szükségem, hanem tisztességes versenyre. De ez a társadalom nyilván nem érett meg rá még...


"Orbánnak mindig fontosabb tenni valója volt, egymás után kezeli a kríziseket, aminek a töredékébe a baloldal már régen bele fulladt."


Valóban sikeres volt az a 46000 covid-halott. Az is, hogy a munkájukat elvesztők még a ló lába közét sem kapták meg támogatásként. Erre mit csinált a potrohos? Arrogánsan, cinikusan odaböfögte a Fosút rádió mikrofonjába, hogy lehet menni közmunkára meg katonának. :D Nem semmi, előre, nem hátra! Ettől fog fejlődni az ország! Balkáni putrivá züllesztette az országot az elmúlt 12 év kormányzása, aki ezt tagadja, azzal nagyon súlyos gondok vannak fejben. Egyébként milyen víziója volt a Döbröginek? Soros, LGBTQ, migráncsok, Gyurcsány? Az aztán tartalmas program! Régi fasiszta és kommunista módszer a zsigeri gyűlöletre építeni egy kampányt. Egyben egyetértek, az ellenzék is inkompetens.

2022. máj. 24. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!