Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fidesz szimpatizáns férfivel...

Fidesz szimpatizáns férfivel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 19:11
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
Látogass el az ország legszegényebb településeire, gyakorlatilag csak olyat fogsz találni. Sok boldogságot! :)
2022. máj. 23. 21:18
 12/39 Noren1989 válasza:
Nem, csak akad nàlunk pàr hithű szerb 😆 akik Vityàtól kaptak àllampolgàrsàgot...
2022. máj. 23. 21:34
 13/39 anonim válasza:
Elmegyógyintézetbe.
2022. máj. 23. 22:30
 14/39 anonim válasza:

strandon most nem lesznek kint, mert áprilisban rengeteg krumplit ettek, de szerintem legtöbbjük most karanténban is van a majomhimlő miatt


Anya majom, apa hímló.

2022. máj. 23. 22:42
 15/39 anonim válasza:
most ezt igy összeolvasva majomcsődör lett
2022. máj. 23. 22:44
 16/39 anonim válasza:

Én mostanában ábrándultam ki VÉGLEG egy elvakultan fidesz szimpatizánsból. (Még a legóvatosabban megfogalmazott kritikám miatt is keményebben cirkuszolni kezdett.)


Sok mindent elnéztem neki, tűrtem, bólogattam, ha összefüggéstelen dolgokat ismételgetett. Gondoltam, hadd essen túl a lelki problémáinak a zömén. Ellentmondásosan viselkedett velem elég sok esetben.


Azért fogalmazok múltidőben, mert külföldre távozik hosszabb időre. Kezd megszakadni a folyamatos kapcsolattartás.


Sok szerencsét kívánok Neked kérdező - akár még egy fideszes politikushoz is! (Hátha nagyobb szerencséd lesz, mint gondolod.)

2022. máj. 24. 05:31
 17/39 anonim válasza:

Eszembe jutott egy lehetőség: nemcsak a parlament környékén, hanem az ahhoz tartozó könyvtárba is érdemes ellátogatni.


Én még nem jártam ott, nem volt időm rá. (Bár már megfordult többször a fejemben...)


Esetleg a fidelitas? :)

2022. máj. 24. 05:34
 18/39 anonim válasza:
aki nem nyomja az emberbe gúnyosan a politikai álláspontját az általában Fideszes, a csendes többség Mi vagyunk :)
2022. máj. 24. 08:38
 19/39 anonim válasza:
#18: Sokkal inkább a hangos kisebbség.
2022. máj. 24. 08:42
 20/39 anonim válasza:
#19 Fideszes vagyok :) nézd csak meg akár a kommentárokat, kik azok akik gúnyolódnak meg elmebetegeznek, mi meg csak csóváljuk a fejünket az őrjöngés közepette, de szerencsére a legutóbbi választási eredmény azt mutatja, hogy ahogy a fiatalság felnő és benő a fejelágya levetkőzi ezt a még a fizika törvényei ellen is lázadó attitűdöt és belátják mi a jó nekik :)
2022. máj. 24. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!