Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok,hogy szeretitek ha...

Lányok,hogy szeretitek ha megszólítanak titeket az utcán?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 20:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
Sehogy se szólitson meg mert a végén felrugom és végiggyaloglok rajta a Tűsarkummal!
2022. máj. 22. 11:35
 32/42 anonim válasza:

Imádom azokat a "férfiakat", mint #30. Leszólítanak, elküldöm (először kedvesen) nem értenek a szóból, mert hogy ők "jobban tudják nekem mi a jó/én mit akarok" (nem) majd amikor harmadjára meg negyedrée már erőteljesebben küldöm el, én leszek a kivénhedt szuka. Idióta.


Már leírtam kétszer is, de még mindig nagyon kellemetlen, ha valaki random leszólít az utcán, netalán meg is fogja mondjuk a karom (volt ilyen, hogy ő csak ezt meg azt akarja mondani), tehát nem. Ha nagyon kell, szólíts le, de ne lepődj meg, ha elküldelek.


#30 amúgy meg, lehet hogy ez a "munkád" de azért nézd majd meg az emberek arckifejezését, amikor leszólítod őket. Ha ennyien mondjuk neked, hogy nem jó, akkor lehetséges (biztos) hogy van benne igazság.

2022. máj. 22. 12:47
 33/42 anonim válasza:
ma 12:47 vagyok, nem #30at hanem #31et akartam írni, benéztem a számokat, bocsi
2022. máj. 22. 12:48
 34/42 anonim válasza:
Sehogy, a nők jelentős részének ez egy kifejezetten kellemetlen helyzet.
2022. máj. 22. 19:36
 35/42 anonim válasza:
Sehogy nem szeretjük, ha megszólítanak minket.
2022. máj. 22. 19:40
 36/42 anonim válasza:
Aki nem szereti, majd elutasít, semmi baja nem lesz tőle. Aki meg örül neked, azzal megismerkedsz, és bármi lehet. Tehát sokat nyerhetsz, és csak keveset veszíthetsz. Azzal meg ne foglalkozz, hogy fentebb azt írják, hogy nem szeretik. Majdcsak túlélik valahogy ők is.
2022. máj. 22. 19:47
 37/42 anonim válasza:

36: Mint ahogy ti is majdcsak túlélitek, ha bunkó módon zavarnak el titeket? :P


Idegesítő ez az önző, hímsoviniszta mentalitás, hogy a nő köteles elviselni, hogy valahányszor kilép az utcára, úgy mustrálják, mint a vásári tehenet, mert hát jaj, szegény férfiak annyi energiát nem akarnak ölni a kapcsolataikba, hogy bővítsék az ismeretségi körüket és eseményekre járjanak el, és ne csak rávessék magukat az első dgható alanyra, akit véletlenül meglátnak a zebrán.


"Azzal meg ne foglalkozz, hogy fentebb azt írják, nem szeretik"; jó kapcsolatkezdés a célcsoport igényeinek a lesz.rása. El tudom képzelni a folytatásokhoz járuló hozzáállást.

2022. máj. 22. 20:47
 38/42 anonim válasza:

Jajj, nem tetszik érteni...

Egyébként, ha jól tudom, egész iparág épül arra, hogy a nők szebbnek nézzenek ki, de ha megnézik őket, na az már felháborító...

Másrészt, nem, nem vagy köteles elviselni, megmondod, nem szeretnél ismerkedni és ennyi. Nálam, és a civilizált férfitártsaimnál működik...

2022. máj. 22. 20:57
 39/42 anonim válasza:

37esnek még annyit, ha kulturáltan szólok hozzá, és bunkó módon elzavar, az a nő annyit is ér, és örülök, hogy fél perc alatt kiderül.

Persze szerinted külön hónapokon át energiát kéne beleölnöm a semmiért, ami így azonnal megvan.

Egyébként az nem álszent, azért keresni új hobbit, hogy majd jól felszedni a csajokat...

2022. máj. 22. 21:10
 40/42 anonim válasza:
#40 ki mondta hogy keress új hobbit? Nincs egy hobbid ami érdekel és el tudsz járni olyan közösségeb, be tudsz lépni olyan facebook csoportba
2022. máj. 22. 21:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!