Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Élőben nem mertem megszólítani...

Élőben nem mertem megszólítani, de megtudtam a nevét, neten van esélyem hogy kimagyarázzam és ismerkedjünk?

Figyelt kérdés

Adott egy csodaszép nő. 2.5 éve láttam először, hogy egy utcában dolgozunk. Sosem mertem megszólítani. Tavaly láttam, hova megy be, Google Maps-en csekkoltam a címet (nyilván oda is sétálhattam volna, és megnézni a cégért, de ez most mindegy), felmegyek a honlapjukra, és akkora hihetetlen véletlen van, hogy az nem igaz. Teljes alkalmazottlista fényképpel! Még a pozícióját is megtudtam, de az nem fontos. (A mi cégünknél és általában sehol nincs ilyen, szóval durva, hogy pont náluk.) Insta, fb, ami kell. Persze mind privát, sőt, titokzatos. Valószínű van valakije, túl jó csaj ahhoz, hogy ne legyen.

Már eddig is creepy a sztori, mintha kifigyelném, nyomoznék utána, pedig nem. Ez akkor fordult "rosszra", mikor láttam, hogy autóval jár, és elkezdtem nézni, hogy merre megy haza. Kitaktikáztam, hogy arról az útról csak egyfelé mehet, ezért legközelebb gyorsan elmentem arrafelé, és figyeltem, hogy tényleg arra megy-e, persze nem is mehetett másfelé. És akkor kiderült, hogy nem is a városban lakik, csak valahol nagyon kint, mert arrafelé csak abba az irányba mehet. Mondjuk ettől nem lettem okosabb, meg nem is számít, ez inkább csak azért volt érdekes, mert sose volt az, hogy munka után bement a városba, mindig hazafelé ment, mint egy hűséges asszony. Ja, és még linkedin-en is megtaláltam, amiből kiderült, hogy mióta dolgozik ott, és mivel nem láttam karikagyűrűt az ujján, kilogikáztam magamnak, hogy valószínű gyereke sincs, mert akkor nem lenne ennyi ideje (sokat túlórázik), meg nem dolgozna folyamatosan.

Amúgy később elengedtem a dolgot, meg összejöttem mással, és úgy voltam vele, nincs esélyem nála, ezért többet nem nyomoztam utána, de ezt sem nevezném annak, szerencsém volt a névvel, fényképpel.

Ám pár hete jött a fordulat, hoztak neki egy csomagot, és véletlenül a mi irodánkba hozta a futár, bemondva a nevét. Én pont tudtam, ki a név, ezért elirányítottam oda, ahová kell, ám ebbe kapaszkodva rá tudok írni, hogy bejött a futár, csomag, rákerestem a nevedre, és bumm, rájöttem, ki vagy. Kamu hazug szöveg lenne, de legalább hiteles - hiszen honnan máshonnan tudhatnám a nevét, ha nem a futártól.

Szóval írnék neki instán, hogy szia, tetszel, de gyáva voltam, viszont úgy érzem, ez a futár azért hozzánk jött be, és mondta a neved, hogy megismerkedjünk. Vélemény?


2021. dec. 31. 00:02
 1/8 A kérdező kommentje:
update 1: az elmúlt hónapban mást keresve fb-on kissé fejlődtem a kereséssel, ezért most rákerestem a nevére még egyszer. Nagyon vigyázzatok, hogy miket posztoltok és hova! Most megtudtam, hol lakik, mert olyan csoportba írt, és még az is kiderült, hogy mintha lenne párja, és tényleg nincs gyerekük. Durva, hogy milyen posztok jelennek meg csak névre keresve fb-on.
2021. dec. 31. 00:08
 2/8 anonim válasza:
Nos egy biztos: ne azt írd le neki amit az utolsó sorokban írtál. Gáz. De kb egy olyannal odamehetnél hozzá, hogy: "Szia, a futár a multkor hozzánk hozott egy csomagot amit tőletek rendelt valaki, nem tudod, hogy sikerült e megkapnia?" Ez beválhat. Ha azt mondja, hogy ő volt az akkor már az is meg van oldva, hogy honnan tudod a nevét. De még így is cringe lenne ráírni bárhol. Miután bevetetted neki a szöveget utána kellene elterelni a beszélgetést egy másik irányba. Lehetőleg egy kevésbé szemelyes kérdéssel.
2021. dec. 31. 00:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Ööö, honnan tudjam, hogy tőlük rendelte "valaki", ha hivatalosan nem tudom, hogy hol dolgozik? :D Pont hozzá odamenni feltűnő lenne, mert a cégnév nem volt ráírva a csomagra, csak az ő neve. Tehát az lenne a gyanús, ha véletlenül épp tőle kérdezném meg. Amúgy ritkán látom, van, hogy hetek is eltelnek, míg igen.
2021. dec. 31. 00:19
 4/8 anonim válasza:

Már eddig is creepy a sztori


Ennyi ? Ez az angol tudásod . Siralmas. Tudsz egy darab angol szót és belerakod a magyar mondatba és már azt hiszed te vagy a valaki ?

2021. dec. 31. 01:27
 5/8 anonim válasza:

Szerintem inkább imádkozd meg, hogy tényleg ŐT szánta-e neked a gondviselés?


Nagyon sokszor úgy tűnik, hogy az "igazit" találjuk meg, de aztán kiderül, hogy délibáb az egész...

2021. dec. 31. 03:22
 6/8 anonim válasza:
Szerintem legyen akkora a kéjrudad, hogy személyesen szólítod le.
2021. dec. 31. 09:25
 7/8 anonim válasza:

"Már eddig is creepy a sztori, mintha kifigyelném, nyomoznék utána, pedig nem. Ez akkor fordult "rosszra", mikor láttam, hogy autóval jár, és elkezdtem nézni, hogy merre megy haza. Kitaktikáztam, hogy arról az útról csak egyfelé mehet, ezért legközelebb gyorsan elmentem arrafelé, és figyeltem, hogy tényleg arra megy-e, persze nem is mehetett másfelé. És akkor kiderült, hogy nem is a városban lakik, csak valahol nagyon kint, mert arrafelé csak abba az irányba mehet. Mondjuk ettől nem lettem okosabb, meg nem is számít, ez inkább csak azért volt érdekes, mert sose volt az, hogy munka után bement a városba, mindig hazafelé ment, mint egy hűséges asszony."


Nem, egyáltalán nem nyomozol utána, áh dehogy! De, de ez ilyen formában már stalkerkodas. Ha csak szimplán megnézed a közösségi oldalát és követed az nem az de ez. Kifigyeled merre megy autóval megelőzöd mint egy forgalom számláló és lesed vajon hova vezet utja.

2021. dec. 31. 21:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem előztem meg, csak megálltam 1-2 helyen, bevártam, láttam, hogy elmegy a kocsijával és annyi.
2021. dec. 31. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!