Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok,hogy szeretitek ha...

Lányok,hogy szeretitek ha megszólítanak titeket az utcán?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 20:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
Szerintem a nagyrészünk nevében mondom, hogy nem. Ha egykorúak vagyunk akkor talán, akkor is csak talán, de ha én mondjuk vagyok 20 te meg 50 az már más dolog.
2022. máj. 21. 22:51
 12/42 anonim válasza:

Attól függ, ki, és milyen kapcsolatom van.


Ha épp nincs barátom és szeretnék, meg lehet próbálni :D

Ha épp nincs barátom és nem szeretnék, NEM!

Ha van barátom NEM!

2022. máj. 21. 23:36
 13/42 anonim válasza:

12# és persze nyilván ez rád van írva ..

Néha a nők tényleg sgghülyék tudnak lenni.

2022. máj. 21. 23:46
 14/42 anonim válasza:
#13 A kérdés az volt, hogy hogy reagálok/szeretem. Leírtam.
2022. máj. 21. 23:48
 15/42 anonim válasza:

Határozottan NEM szeretjük, ha az utcán leszólítanak minket. Akárhányszor, akárhol merül fel a kérdés, a nők, lányok jó 80%-a kellemetlennek, bizarrnak vagy ijesztőnek találja, ha egy random idegen elkezd jópofáskodni velük egy nem ismerkedős helyszínen, miközben csak végezni akarják a dolgukat.


Miért arra vagytok ennyire ráizgulva, hogy az utcán vadásszatok olyan emberekre, akiknek az esetek döntő hányadában semmi hangulata sincs hozzátok, ahelyett, hogy elmennétek egy buliba, hobbikörbe vagy valamilyen társasági eseményre, ahol olyan emberek lehetnek, akik nem sietnek valahová épp, és nyitottak az ismerkedésre? -.-

2022. máj. 22. 00:12
 16/42 anonim válasza:
10: Úgy imádom, amikor egy faszi ilyen esztelen magabiztossággal kardoskodik amellett, hogy mit akarnak a nők...
2022. máj. 22. 00:15
 17/42 anonim válasza:

#16.) - Talán mert tudom ? o_O

✅ Tegnap egy lánynak a kezéből kivettem egy kis virágszálat és beraktam a hajába/füle mögé.

✅ És ez tetszett neki, mert miután elváltunk (újbóli találkozásnál is) még mindig a hajában volt.

✅ A lányok imádják ha megszólítják és kész !

✅ Arról nem tehetek róla , hogy te NEM lány vagy....

(A lányok előre köszönnek nekem mosolyogva!)

2022. máj. 22. 01:02
 18/42 anonim válasza:

Ez alapján a logika alapján én jobban tudom, hogy mit akarnak a férfiak, mint a férfiak maguk? Ez olyan gyerekes, múlt századi mentalitás, basszus.


Attól még nem leszek kevésbé lány, te öntelt majom, hogy nem egyezik a véleményünk. Ha ránézel a hasonló kérdések tömegére, akkor azt fogod látni, hogy legtöbb lánynak nem tetszik a leszólítás - bár a tipikus pipás és X-es smileyjaid alapján már korábban megfordultál a legtöbb alatt.

2022. máj. 22. 01:09
 19/42 anonim válasza:

A 'pipás' ritka beképzelt ember. :D

Képzeld, én képenvágnálak, ha hozzámnyúlnál. Milyen dolog ez?

És igen, lány vagyok. Amit te csinálsz, az zaklatás.

2022. máj. 22. 05:18
 20/42 anonim válasza:
Szerintem meg igenis lehet idegent is leszólítani, annyi a lényeg, ha látod, hogy nem vevő a dologra, akkor ne erőltesd, hagyd ott a fenébe. Ez kb 30 mp alatt kiderül, ezért még senki nem fog rendőrt hívni, mert, úristen, fel merted tartani fél percig.
2022. máj. 22. 06:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!