Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyetemen vannak barátaitok?

Egyetemen vannak barátaitok?

Figyelt kérdés

Akikkel eljártok pl szórakozni, edzeni, iszogatni stb...


Csak azért kérdem, mert eltelt az első évem, de úgy bensőségesebb baráti viszonyt senkivel nem sikerült kialakítanom. Inkább csak ilyen látszat barátságokat, hogy órák előtt beszélgetünk, meg a tömegközlekedésen ha látjuk egymást szaktársakkal, de ennyi.


Lehet, hogy az is közre játszik, hogy egy héten 2x járok be.


Tanulgatok, eddzek, meg vannak hobbijaim. De mégis mintha gimi óta elcsendesedetet volna az életem. Nincsenek olyan nagy történések.

Ne értsetek félre, teljesen jól érzem magam, jön a nyár stb...

Viszont nem ér elég impulzus a napjaim során, vagy hogy is mondjam. Én soha nem unatkozom, viszont mintha én is észlelném, hogy nem elég izgalmas az életem. Na és ez az ami talán zavar egy kicsit.

Más is van ezzel így?



2022. máj. 17. 19:10
1 2
 11/11 franciasrac válasza:

(16F) Nem volt egyszerű a kezdetben (egy jó másfél hónapig maradtam egyedül), de ja most több ismerősöm van az egyetemről, az a lényeg, hogy pár óra múlva az utolsó vizsgánkat írjuk és aztán jövőre újra kell kezdeni az egészet :/

Még mindig beszélek a gimis barátaimmal de úgy érzem hogy páran kívül egyre bonyolultabb a kapcsolat köztünk

Sokkal egyszerűbb volt a gimiben 😅

2022. máj. 20. 02:03
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!