Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek barátkozni?

Lenne kedve valakinek barátkozni?

Figyelt kérdés

Sajnos elvesztettem a legjobb fiú barátom,nagyon jól kijöttünk aztán más felé sodródtak útjaink.. Azóta nagyon elkeseredett vagyok a mindennapokba minden problémánkat egymással osztottunk meg. Próbáltam ismerkedni más oldalakon de sajnos nem találtam olyan embert akivel megtaláltuk volna a közös hangot,nagyon sok primitív lekezelő ember van,igazából már a reményt kezdem feladni ez iránt. Ezért gondoltam ezen az oldalon adok egy utolsó esélyt hátha lenne valaki akinek lenne kedve. A lényeg,hogy legyél megértő,kedves,őszinte,megbízható,lehetőleg pár beszélgetések után is légy elérhető,illetve lehetőleg a környékem élj (Hajdú-Bihar) valamint a korosztályomban lehetőleg. Ha a leírtak alapján lenne kedved írj!:)

18L


2022. máj. 8. 17:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És most ez kit érdekel? Hogy jön ez ide? Nem költözési tanácsot kértem,tehát messze vagy és nem akarsz barátkozni sem akkor? Nem kell köszi Sziaa.
2022. máj. 10. 15:37
 12/14 anonim válasza:

Bocs kérdező, de veled például még én sem barátkoznék...

Imádom mikor valaki/valamelyik kommentelő előhozza/kihozza a kérdezőkből a valódi személyiség képét :D

Modortalan vagy! Kellesz a halálnak..😒

2022. máj. 11. 21:50
 13/14 anonim válasza:
Már ne haragodj, de egy kérdés alá elkezded tök értelmetlenül nyomni a szubjektív véleményed ténynek beállítva és akkor mi vagyunk szerinted bunkók. A vitakultúrád a béka segge alatt van.
2022. máj. 11. 22:56
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja senkit nem érdekel,és még én legyek ezért bűnös,hát ilyen viselkedéssel te sem kellenél!
2022. máj. 12. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!