Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek barátkozni?

Lenne kedve valakinek barátkozni?

Figyelt kérdés

Sajnos elvesztettem a legjobb fiú barátom,nagyon jól kijöttünk aztán más felé sodródtak útjaink.. Azóta nagyon elkeseredett vagyok a mindennapokba minden problémánkat egymással osztottunk meg. Próbáltam ismerkedni más oldalakon de sajnos nem találtam olyan embert akivel megtaláltuk volna a közös hangot,nagyon sok primitív lekezelő ember van,igazából már a reményt kezdem feladni ez iránt. Ezért gondoltam ezen az oldalon adok egy utolsó esélyt hátha lenne valaki akinek lenne kedve. A lényeg,hogy legyél megértő,kedves,őszinte,megbízható,lehetőleg pár beszélgetések után is légy elérhető,illetve lehetőleg a környékem élj (Hajdú-Bihar) valamint a korosztályomban lehetőleg. Ha a leírtak alapján lenne kedved írj!:)

18L


2022. máj. 8. 17:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
tinderen 10 percen belül találnál valakit
2022. máj. 8. 17:57
 2/14 A kérdező kommentje:
Voltam hasonló embereken de nem találtam nem a célból vannak ott az emberek írtam is a kérdésemben.
2022. máj. 8. 18:04
 3/14 A kérdező kommentje:
Oldalakon*
2022. máj. 8. 18:04
 4/14 anonim válasza:

Sajnos kevés itt a hajdúsági (tapasztalat), így valószínűleg nem itt fogod megtalálni.

Köztünk meg van 8 év. :)

2022. máj. 8. 21:13
 5/14 anonim válasza:

Szia !

Költözz fel Pestre !

És működhet a dolog !

De távkapcsolat az nem működik...

TAPASZTALATBÓL mondom :/

2022. máj. 9. 20:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Légyszíves azok írjanak akik tényleg ezen a környéken élnek,oda is írtam, nem kapcsolatot keresek már írtam is!
2022. máj. 10. 13:43
 7/14 anonim válasza:

Kedves 6-os !

(5-ös volnék:)

A távkapcsolatot barátságra is lehet értelmezni :) Nem csap párkapcsolatra :P

Tudom, hogy te HAJDÚ-BIHAR megyei vagy ! olvastam ! De attól még megemlíthetem, hogy 18 évesen - próbáld ki a PESTI életet. EGYETEM / középsuli / kollégium - diákmunka / pörgős élet...

Mindenben veri vidéket PEST.

És "barátokat" is könnyebben találsz !

És a kapcsolattartás is szorosabb köteléket fog eredményezni az itteni helyzet ;)

- Mindenesetre azért GONDOLKODJ el a költözésen... Nem fog megfájdulni a fejed amiatt ;)

2022. máj. 10. 14:08
 8/14 anonim válasza:
Az, hogy te jobban szeretsz Pesten lenni, nem jelenti azt, hogy minden szempontból jobb, mint vidék. Én pl fel nem költöznék oda.
2022. máj. 10. 14:51
 9/14 A kérdező kommentje:
Én sem költöznék,nekem túl zajos az a város,nem tudnám megszokni. Én már itt szoktam meg.
2022. máj. 10. 15:02
 10/14 anonim válasza:

GYEREKEK - én is vidékről szabadultam - :D

Nem kellett sok idő mire - "átszoktam" úgy cirka egy lélegzetnyi idő.

( MINDEN NYITVA ÉJJELNAPPAL - Egy telefon hívás az egész - ÉS VAN MUNKA )

Pest pont annyira zajos mint bármelyik kisváros főútja - ha pesten is a főúton állsz.

Pest is ugyan olyan csendes mint a vidék, ha nem a főútmellet állsz :D

- nem is értem ezeket a fura kifogásokat !

✔️ DE ELFOGADOM ! TE NEM SZÁNDÉKOZOL PESTRE jönni !

❌ Csak aztán ne panaszkodj 25...30 évesen hogy nincs munka, meg hogy alacsonyak a bérek... a SEMMI , a puszta közepén ! :/

☢️ (amúgy én diák munkázom - és kétszer vagy másfélszer akkorák a bérek :)

2022. máj. 10. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!