Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

25/L vagyok és tényleg csak barátkozni, beszélgetni szeretnék, mert van párom, szóval nem társkeresési céllal írom ki a kérdést.


Rólam:

25 éves nő vagyok. Bács-Kiskun megyében élek egy kis faluban. Városok amelyek közel vannak hozzám: főleg Baja és Kalocsa, de Szekszárd és Pécs sincs messze. Szeretek olvasni, biciklizni, filmeket nézni és zenét hallgatni. Kedvenc színem a piros. Nagy állatbarát vagyok, de főleg a kutyák a kedvenceim meg a nyulak. Bogarakat nem szeretem a pókoktól szinte fóbiám van. Kedvenc ételem a spagetti. Nem kedvelem a cukros üdítőket kivéve a kólát, de főleg vizet szeretek inni meg a turmixokat is kedvelem. A karantén alatt felszedtem pár kilót amikkel most küszködök és pár hete igyekszem bevezetni az életembe a rendszeres mozgást meg egészségesebb életmódot egyelőre több-kevesebb sikerrel. Inkább introvertáltnak mondanám magam, de szeretek rendezvényekre járni és programokat csinálni, sétálni, beülni moziba és néha a bulikat sem vetem meg. Túrázni abban az esetben szeretek, ha nem túl hosszú a táv amit meg kell tenni.



2022. máj. 3. 10:37
 1/9 anonim válasza:
Szia irj ha gondolod pécsi vagyok
2022. máj. 3. 11:41
 2/9 anonim válasza:
Ha nem gond, hogy kicsit messze vagyok, de nem probléma utazni, akkor megismerhetjük egymást. Nemrég voltam Szekszárdon és bár nem mostanában, de Pécsett is jártam már, meg Baján is átutazóban. Jön a jó idő, bármikor szívesen felpattanok a vonatra, csak úgy szervezzük a programokat majd, hogy haza is érjek azért.
2022. máj. 3. 11:52
 3/9 anonim válasza:
Gyerekkoromban a nyarakat Bajától 30 kmre egy kis faluban töltöttem, régi szép idők.
2022. máj. 3. 14:48
 4/9 anonim válasza:

Ha valóban csak barátkozni, beszélgetni szeretnél és még van kapacitásod, akkor írj.


29F vagyok.

2022. máj. 3. 16:23
 5/9 anonim válasza:

Beszélgetni szívessen!

Párt én sem keresek!

Erre vannak jó helyek biciklitúrákhoz és kiránduláshoz is! Így hogy közel a Duna part is!

2022. máj. 3. 18:58
 6/9 anonim válasza:
Hali :) Itt szintén egy pécsi
2022. máj. 3. 19:02
 7/9 anonim válasza:
Miért nem a pároddal beszélgetsz?
2022. máj. 3. 20:17
 8/9 anonim válasza:
Ha még mindig keresel barátokat, írj nyugodtan
2022. máj. 4. 07:42
 9/9 anonim válasza:
Írj ha még aktuális 23/F
2022. máj. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!