Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt hasonló fura személy,...

Van itt hasonló fura személy, aki nem akar szexet, kapcsolatot, csak néha jókat levelezni, beszélgetni?

Figyelt kérdés
Azért fura, mert nem érti a nonverbális kommunikációt, nem tud olvasni a szemekből, így ritkán tart szemkontaktust. Néha nem ismer meg ismerőst az utcán, ha az nagyon megváltoztatja a külsejét. Eltéved gyalog, GPS-szel idegen helyen, ezért minden új utat megtervez előre. Nehezen ismeri fel, tudatosítja, bontja szét saját és mások összetett érzéseit, nehezen reagál rájuk megfelelően. Társas helyzetekben ügyetlen, néha nem megfelelően reagál mások szerint, nem tudja, mit mondhatna. Utálja, ha néhány megszokott dolgába más beleavatkozik, ilyenkor kiborul. Nem szereti a kézfogást, puszit, ha a másik nem "bepróbálkozik". Sokak szerint furcsa a humora stb., más dolgok érdeklik, mint az átlag embereket. Van itt olyan, aki kicsit hasonló, de nem kapcsolatot, szerelmet keres, csak valakit, akivel néha írnak egymásnak, aki megérti ezeknek a felsorolt dolgoknak a nehézségét a mindennapokban, amivel ezek járnak? N

2022. ápr. 29. 22:14
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

hasonló vagyok.

szeretnék szexet is kapcsolatot is de ha csak írogatunk és ezek tabu témák nem fogom említeni.A bepróbálkozást meg régen el felejtettem bármilyen nőnél.

Ha gondolod írj.

2022. ápr. 29. 22:20
 2/25 anonim válasza:

Ez mind igaz rád?

Hát így belegondolva ezekbe, vannak dolgok amik illenek rám!

2022. ápr. 29. 22:21
 3/25 anonim válasza:

Rám is illenek ezek.

A megváltozott külsejű emberek felismerésének az elmaradásáért elvileg az a felelős, hogy az agy arcfelismerő területe kevesebb aktivitást mutat, mint az átlagnál. De olyan is van, akinek ugyanez a rész túlműködik, mint pl. sok sakkozónak.

2022. ápr. 29. 22:27
 4/25 anonim válasza:
Én is nagyon hasonló vagyok, így szívesen leveleznék veled: írj:).
2022. ápr. 29. 22:53
 5/25 anonim válasza:

"Sokak szerint furcsa a humora stb., más dolgok érdeklik, mint az átlag embereket."


minden ember ugyanezt gondolja saját magáról

2022. ápr. 29. 23:03
 6/25 anonim válasza:
✌️
2022. ápr. 29. 23:17
 7/25 anonim válasza:
csak meg 1 dilis
2022. ápr. 30. 06:26
 8/25 anonim válasza:

Itt vagyok irj ha kedved van.

Eléggé olyan vagyok amit írtál

2022. ápr. 30. 08:57
 9/25 anonim válasza:
Kapcsolatot nem keresek! Beszélgetni, írogatni szívessen!
2022. ápr. 30. 10:11
 10/25 anonim válasza:
Csak ha elmúltál 22.
2022. ápr. 30. 11:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!