Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni?

Valakinek van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni és eszembe jutott hogy már régóta szeretnék interneten barátkozni mert eddig csak élőben barátkoztam egyszer probálkoztam anotalkon de kész katasztrófa volt ott kevés normális ember van. Na és egy olyan barátra lenne szükségem akivel meglehet beszélni mindent és mindig meghallgat ezek a leggfontosabbak. Na és hogy magamról is írjak pár szót lány vagyok szeretek rajzolni játszani lovas játékokon pl a star stablén vagy Alicián de más játék is szóba jöhet attól függ mihez van kedvem. Szeretek rajzolni is de sajnos csak pálcika embert tudok xDd.. szeretek kirándulni is főleg az állatok miatt. Na de a többit privátban akinek szimpatikus vagyok és nem zavarja a korom az írjon nyugodtan.

2022. ápr. 24. 02:25
1 2 3
 21/22 Horváth Bence Ernő válasza:
Szia szívesen beszélgetek veled !33 éves /f ha nem zavar a korom akkor írj !
2022. nov. 10. 22:19
 22/22 anonim válasza:

33 évesen te mit akarsz egy általános iskolástól ?

- azt vágod, hogy nem vagytok azonos értelmi/érdeklődési szinten ?

2022. nov. 11. 01:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!