Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni?

Valakinek van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni és eszembe jutott hogy már régóta szeretnék interneten barátkozni mert eddig csak élőben barátkoztam egyszer probálkoztam anotalkon de kész katasztrófa volt ott kevés normális ember van. Na és egy olyan barátra lenne szükségem akivel meglehet beszélni mindent és mindig meghallgat ezek a leggfontosabbak. Na és hogy magamról is írjak pár szót lány vagyok szeretek rajzolni játszani lovas játékokon pl a star stablén vagy Alicián de más játék is szóba jöhet attól függ mihez van kedvem. Szeretek rajzolni is de sajnos csak pálcika embert tudok xDd.. szeretek kirándulni is főleg az állatok miatt. Na de a többit privátban akinek szimpatikus vagyok és nem zavarja a korom az írjon nyugodtan.

2022. ápr. 24. 02:25
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Engem zavar a korom, nehéz letisztogatni magam, meg köhögök tőle:(
2022. ápr. 24. 03:10
 2/22 A kérdező kommentje:
XDDD
2022. ápr. 24. 03:11
 3/22 anonim válasza:

Jah, és az SSO is szörnyü, egyszer letöltöttem, mert egy lány ismerősöm mondta, hogy azzal játszik, ugyhogy gondoltam, megnézem, mi az, de szörnyű. Ahogy kijöttem a tutorial részből, ketten is rámirtak, hogy hány éves vagyok, és hogy beszélgessünk, de szerintem pedomaci volt mind a kettő. Aztán 15 perc után csak futkorásztam, fent akadtam egy keritésen, aztán végül hagytam az egészet.


Voltam már kirándulni is, de nem örülnék, szembe jönne velem valami állat.

Tök jók az állatok, meg minden, de mondjuk szembejön velem egy ló egyedül egy erdőben, az azért ijesztő.

Anotalkon pedig csak férfiak vannak, a nők is férfiak, szóval ha voltál anotalkon, akkor te is férfi vagy, és kész. És a korodrol még mindig nem tudunk semmit, csak hogy lehet, hogy zavaró.

2022. ápr. 24. 03:19
 4/22 anonim válasza:
Szia! Írok privit :)
2022. ápr. 24. 06:45
 5/22 anonim válasza:
Írj ha gondolod. Én 21 éves lány vagyok, rajzolok, modellezek, szeretem az állatokat és a kirándulást. Számítógépen is szoktam játszani.
2022. ápr. 24. 08:16
 6/22 anonim válasza:

Na ha már ismerkedés, én 21 éves srác vagyok, szeretem az állatokat, van is néhány, vagy 5 évig lovagoltam is. Kirándulni is szeretek, bár most a covid miatt nem nagyon voltam, a közelben nincsenek érdekes túrázó helyek.



A korod meg lehet hogy zavaró, de nem tudunk róla semmit 😂

2022. ápr. 24. 09:23
 7/22 anonim válasza:
Ha még aktuális, esetleg hosszútávú barátság is érdekel, én SSO-zok. Nem olyan vagyok mint az ottani átlag játékosok, de egész jól megtaláltam a közös hangot velük, már akivel persze, mert elég sok bunkó van ott, akik mindenbe belekötnek. Ha te is az elfogadók közé tartozol, nem azokhoz akik kiközösítenek mert egy kicsit is más vagy, szívesen megismernélek.
2022. ápr. 24. 09:47
 8/22 anonim válasza:
Mennyi a korod? Mert így nehéz eldönteni h zavar vagy nem...
2022. ápr. 24. 10:44
 9/22 anonim válasza:
14 éves kiscsaj... azt se tudja, hogy merre van előre...
2022. ápr. 24. 16:58
 10/22 A kérdező kommentje:
Jé neked meg nincs jobb dolgod minthogy itt írogáld a hülyeségeidet uncsizol?
2022. ápr. 24. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!