Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni?

Valakinek van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni és eszembe jutott hogy már régóta szeretnék interneten barátkozni mert eddig csak élőben barátkoztam egyszer probálkoztam anotalkon de kész katasztrófa volt ott kevés normális ember van. Na és egy olyan barátra lenne szükségem akivel meglehet beszélni mindent és mindig meghallgat ezek a leggfontosabbak. Na és hogy magamról is írjak pár szót lány vagyok szeretek rajzolni játszani lovas játékokon pl a star stablén vagy Alicián de más játék is szóba jöhet attól függ mihez van kedvem. Szeretek rajzolni is de sajnos csak pálcika embert tudok xDd.. szeretek kirándulni is főleg az állatok miatt. Na de a többit privátban akinek szimpatikus vagyok és nem zavarja a korom az írjon nyugodtan.

2022. ápr. 24. 02:25
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
A kérdező tényleg 14 éves, a stílusa és az értelmi szintje alapján pedig nem az a személy, akivel szívesen beszélgetsz...
2022. ápr. 25. 15:11
 12/22 A kérdező kommentje:
Ohh szerintem meg a korommal van a bajod ne hasonlits össze a többi hülye gyerekkel tiszteletet a kivételnek.
2022. ápr. 25. 15:36
 13/22 anonim válasza:
Léteznek értelmes korodbeliek is, akiknek nem minden második szavuk az, hogy "hülye" és akik hajlandóak fél mondatnál többet válaszolni egy üzenetre. :)
2022. ápr. 25. 15:41
 14/22 A kérdező kommentje:
Odaírtam hogy tisztelet a kivételnek de te sem vagy normális hogy egy 14 évest lenézel...
2022. ápr. 25. 18:18
 15/22 A kérdező kommentje:
Jah hogy az a bajod hogy egy rövid üzenetet írtam? Szóval aki rövid üzenetet ír az nem értelmes gratulálok..🥰😂
2022. ápr. 25. 18:21
 16/22 anonim válasza:
Nyaralás, nekem meg tegnap azt írtad ma írsz,aztán nem is:D
2022. ápr. 25. 18:22
 17/22 anonim válasza:

Nyaralás=Nyaaaa:D

Hülye autokorrekt

2022. ápr. 25. 18:22
 18/22 A kérdező kommentje:
Bocsi most értem haza
2022. ápr. 25. 18:28
 19/22 anonim válasza:
Nem kérdező, egyáltalán nem ezt mondtam és nem nézlek le. Egyébként, miért is kéne különleges bánásmódban részesülnöd azért, mert 14 éves vagy? Ugyanúgy foglak kezelni mint egy 18 vagy egy 40 évest, te is ugyanolyan ember vagy mint bárki más. Ugyanannyira értékes és ugyanannyira lehet véleményem rólad is.
2022. ápr. 25. 18:51
 20/22 anonim válasza:
Szia ! Én benne vagyok, insta nevem : fajtook
2022. ápr. 28. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!