Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt állatbarát férfiak,...

Vannak itt állatbarát férfiak, akik szívesen ismerkednének?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az állatokat, szívesen barátkoznék olyan személyekkel akik szintén szeretik őket...


Nem feltétlenül olyan férfival szeretnék barátkozni akinek van valamilyen állata olyan személyekkel is szívesen ismerkedek akik szimplán csak szeretik az állatokat de nem tartanak állatot.


N...


2022. ápr. 19. 15:00
 1/10 anonim válasza:
Szeretem is, van is. Szerencsétlenségemre elég sok más állattal is összehozott már a sors életem során, őket viszont kevésbé sikerült megszeretnem.
2022. ápr. 19. 15:23
 2/10 anonim válasza:
Nem nagyon vannak, max aki bekamuzza csak hogy beszélhessen veled. Én legalábbis nem jártam itt sikerrel mikor állatszerető férfit kerestem.
2022. ápr. 19. 16:01
 3/10 anonim válasza:

Én az is vagyok. Számos jó tulajdonságom mellet. :) Azt hiszem ezek együtt járnak, egymásra is épülnek. És rengeteg állathoz volt már szerencsém.


29/F

2022. ápr. 19. 16:04
 4/10 anonim válasza:
De nem már! 2es, van aki ténleg szeretheti az állatokat itt is! Sőt van olyan is amit szívessen tartanék is, csak nem engedélyezett! De azon kívűl is szeretem az állatokat csak nincs időm tartani!
2022. ápr. 19. 16:05
 5/10 anonim válasza:
#4 kinek mi számít annak. Én azt tekintem állatszeretőnek aki igényeinek megfelelően tartja az állatot és foglalkozni sem derogál vele. Az hogy pl van egy kutyája akit néha megsimogat, viszont az állat az udvaron éli az életét moslékkal etetve, az nekem nem állatszeretet kategória. Sajnos eddig csak nők között láttam nagy többségben, hogy érdekli is hogy az állat jól legyen tartva és nem csak szoba/kerti dekoráció.
2022. ápr. 19. 16:13
 6/10 anonim válasza:
Kérdező, magamat állatszerető embernek tartom, persze az relatív, hogy ki mennyire és mi alapján számít állatszeretőnek. Minden esetre nincs ellenemre egy jó beszélgetés, ha gondolod, akár tartósabb megismerkedés is.
2022. ápr. 19. 16:15
 7/10 anonim válasza:
Nekem van is, szeretem is őket. Bár nem ezeket a szobacuccokat, inkabb az életrevalóbb allatok híve vagyok.
2022. ápr. 19. 16:17
 8/10 anonim válasza:

Jelen.


2# pedig egyre többen vannak, akik az állatokat bizonyos embereknél előbbre valónak tartanak.

2022. ápr. 19. 17:02
 9/10 anonim válasza:

Igen, kutya, macska nem preferált, ló is leginkább ételben, vagy közlekedésre.

Madarak, hernyók, bogarak, vakondokokok, cserebogár lárvákért, gilisztákért azokért odáig vagyok. Meg agyíkok, siklók, kígyók, lábatlan gyík.

Melléképületbe pont befészkelt egy madár, fiókák is vannak ;)

2022. ápr. 19. 22:46
 10/10 anonim válasza:
Én nem szeretem az állatokat, de van egy kutyám, és volt egy macskám is.
2022. ápr. 19. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!