Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lány vagy? Van kedved beszélge...

Lány vagy? Van kedved beszélgetni? Ez a Te kérdésed!

Figyelt kérdés
Magányos éjszakai óráim kellemes eltöltéséhez nagy hasznát vennem egy beszélgetőtársnak. Leginkább nőneműnek. 16-tól kezdődő korosztály egészen akár 26-ig. Nem baj ha rocker vagy. Az sem ha esetleg Budapesten vagy közelében laksz, ha esetleg kedvünk támadna látni egymást. A legideálisabb esetben a 3. kerületben élsz, hévvel jársz iskolába és hosszú szőke hajad van, de ez már tényleg csak a hab lenne a tortán. Amúgy nem keresek kapcsolatot, sem szexpartnert. Ha nagyon ragaszkodsz az utóbbihoz akkor talán meggyőzhető vagyok, de sok bor fog hozzá kelleni, én szólok előre… Kifejezett előny ha nem vagy teljesen normális! A kérdés megjelenését az ellenzéki összefogás támogatta, ezért lett olyan amilyen :/

#űrsikló #lapvibrátor #Elefántbébi
2022. ápr. 8. 21:39
 1/9 anonim válasza:
Végre valaki, aki tudja mi kell a nőknek!!
2022. ápr. 8. 21:46
 2/9 A kérdező kommentje:
Igyekeztem a legtöbbet kihozni magamból :$
2022. ápr. 8. 21:48
 3/9 anonim válasza:
Az komoly😂 szőkék ide is jöhetnek:)
2022. ápr. 8. 21:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha egész pontos akarok lenni akkor inkább szőkésbarna. Csak nem akartam elijeszteni a barnákat, feketéket, vöröseket sem. Nem szeretem én a diszkriminációt
2022. ápr. 8. 21:55
 5/9 anonim válasza:
Nem vagy százas, imádom. Írj ha gondolod :D 17L
2022. ápr. 8. 22:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Komoly kihívást jelent mindenkinek visszaírni, az érdeklődők szíves türelmét kérném! Befáslizom a csuklóm, közben megnézek egy részt a Stranger Thins-ből, aztán mindenkinek válaszolni fogok!
2022. ápr. 8. 22:01
 7/9 anonim válasza:
Örüljél, hogy megadtad a korhatárokat, mert ha beleesnék, én is írnék. Meg még gondolom sok hölgytársam van ezzel így. Akkor mi lenne a csuklóddal?
2022. ápr. 8. 22:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Áldom az eszem, hogy szűkre szabtam a korosztályt, más esetben alkalmazottat kéne felvennem, hogy mindenkinek válaszolgasson helyettem :o
2022. ápr. 8. 22:11
 9/9 anonim válasza:
Te is csak előre vered, hátra nem, mi? 😏😏
2022. ápr. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!