Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve egy...

Valakinek van kedve egy skizofrénnel barátkozni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 17:00
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

8: nem. Az a disszociatív tudatzavar.

A skizofrénben nem lakik több személyiség. Csak a filmekben.

2022. márc. 31. 22:10
 12/28 anonim válasza:

11, Komolyan nem értem, hogy miért keverik még mindig ezt a kettő betegséget 2022-ben...


Amúgy Kérdező, igen, ha gyógyszerrel vagy kezelve.

2022. márc. 31. 22:58
 13/28 anonim válasza:
Nekem van. Valszeg én is mentálisan beteg vagyok valamennyire.
2022. ápr. 1. 00:41
 14/28 anonim válasza:

Csak ha lány vagy. A női defektekből már elég sokat megtanultam kezelni, tolerálni.


29/F

2022. ápr. 1. 00:45
 15/28 anonim válasza:

#14:


Istenem bzdmeg…


Na, ez az a helyzet, amikor a beteg értelmesebb, mint a - papíron - normális ember.


Taps-taps, idióta…

2022. ápr. 1. 00:58
 16/28 anonim válasza:
Kivételesen egyetértek Metával. Tényleg nagyon szánalmas, aki így próbál csajozni.
2022. ápr. 1. 01:13
 17/28 anonim válasza:
Bocs baszki, ha nem pasikkal akarok barátkozni... Kihangsúlyozom Barátkozni!
2022. ápr. 1. 01:17
 18/28 anonim válasza:

#17:


És a skizofrénia mióta “női” betegség?


/Kérdezőnek:


Engem érdekel nagyon maga a betegség, mivel elég sokrétű és rengeteg skizo rettentően intelligens és művészi alkat alapvetően. Én pont olyan ember is vagyok, akit ti nagyon szerettek.

Viszont: egyszer láttam egy skizo lányt “elborulás” közben, amikor a sötét szobában olyan egész meredten és rosszindulattal figyelt, közben rezzenéstelen arccal írkált és rajzolt lapokra, hogy hogyan kellene a “hangok szerint” megfojtani. Persze nem emlékezett rá utólag…


Van, hogy erre riadok fel még most is ritkán éjszakánként. Emiatt sajnos “nem” a válasz.

2022. ápr. 1. 01:21
 19/28 anonim válasza:
Ennek a kérdésednek meg mi értelme? Nekem nem alap feltétel, hogy akivel barátkozok skizofrén legyen, és mint láthatod nem is kizáró ok. Más egyéb meglévő mentális betegség megléte sem feltétel. Sőt inkább hátrány lenne a számára... A nő is csak alap feltétel nálam, mert férfiakkal nem akarok itt beszélgetni. De az nem azt jelenti társat keresek vagy szexet... Akármivel is akartok megvádolni... Szerinted mostbőszintén... Hány nő van még fent ilyenkor, aki csak arra vágyik hogy egy pasi itt traktálja még most is ezzel a két témával... A legtöbben napközben is ezt csinálják... En napközben sem! Lehet hogy ti igen...
2022. ápr. 1. 01:32
 20/28 anonim válasza:
Szedsz gyógyszert?
2022. ápr. 1. 05:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!